Кадр з аудіовізуального перформансу Emil Asadov

Emil Asadow організує аудіовізуальний перформанс у Києві

24 березня у київському клубі Otel`електронний продюсер та медіамитець Emil Asadow покаже артхаусну аудіовізуальну виставу «Афантазія». На івенті фільм артиста поєднають разом з виступами дев’яти українських музичних проєктів 

Серед артистів та гуртів заявлені виступи самого Emil Asadow, а також Dolgiy& Sidorkin, Rudnic Ore, Smalta, «Група Б», Lu Joyce, Symonenko, Gedzevich, Korolyov, Sominaryst, KBT та secret guest. 

В анонсі додають, що під час перформансу можна буде почути електронну музику в поєднанні з живими інструментами, а також ембієнт, шугейз, краут, нойз та сучасний джаз.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Emil Asadow (@emil_asadow)


У коментарі DTF Magazine Emil Asadow розповів, що вже робив проєкт з подібною концепцією п’ять років тому, у колаборації з одеською формацією ODS, тому вирішив продовжити його новим київським перформансом.

Візуальна частина стане збіркою окремих образів, зокрема снів самого музиканта, образів його друзів чи подій. За словами Еміля, деяких персонажів фільму він створив на основі сканів знайомих, які він надалі анімував.

«Цей фільм — відображення як моїх особистих переживань, так і, як на мене, всіх нас так чи інакше. Історія в цій аудіовізуальній новелі розповідає про ліричного персонажа, який переживає трансформацію у важкі часи. І ця історія буде розповідатися як візуально, так і музично. Це унікальний експериментальний формат проведення концертів, тож сподіваюсь, що мене і мій концепт зрозуміють», — говорить Асадов. 

Музичну частину поділили на три блоки, у кожному з яких гратиме по три музичні проєкти: два з них — окремі музиканти, ще один — гурт. Виступ кожного триватиме по 20 хвилин.

«Це досить мало, що показати всю сутність та перформанс артиста, проте достатньо, щоб познайомити людей [з музикантами], — пояснює Emil Asadov».

Квитки на «Афантазію» — за посиланням.

Emil Asadow — одеський електронний продюсер, композитор і медіахудожник. Учасник одеської формації «система» та проєктів Potreba Group, Indirect, Digital Himalayas, Rudnic Ore.

На запитання, як би схарактеризував свою музику, відповідає: «Важко описувати стиль чи жанр, особливо, коли створюєш музику щодня. Останнім часом я пишу більше екомузику, основа якої ґрунтується на текстурних звуках і організмових речах». Автор майже чотиригодинного аудіоанімаційного перформансу «Бестіарій»: під час виступу восьми артистів (включно з Емілем) на екрані транслювалася візуальна історія становлення людини.


 

Проєкт «Strategic Media Support Program» реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis