Fredric Snitzer Gallery та київська Voloshyn Gallery відкрили благодійну виставку сучасного мистецтва

Fredric Snitzer Gallery у колаборації з київською Voloshyn Gallery організували благодійну виставку-продаж сучасного мистецтва на підтримку України. Вона триватиме з 7 по 23 квітня в Маямі

На основній виставці представлены роботи більш ніж 20 міжнародних художників: Аярби Бернарда Атегва, Луїса Круза Азасету, Гленна Барклі, Хосе Бедіа, Гермеса Берріо, Роберта Чемберса, Яніру Колладо, Єлени Дорфман, Раймонда Елман, Томаса Ессон, Луїс Гісперта, Девіда Хікса, Келлі Джонсон, Матео Нави, Джона Пилипчука, Карен Ріфас, Рафаеля Родрігеса, Джошуа Візі, Томаса Ву та Первіса Янг

Усі кошти, отримані з продажу картин, передадуть в одну з благодійних організацій на вибір покупця: World Central Kitchen, Direct Relief чи «Повернись живим».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Voloshyn Gallery (@voloshyngallery)

Паралельно з виставкою Voloshyn Gallery представили поп-ап The Memory on Her Face: Part II («Пам’ять на її обличчі: Частина друга») з роботами українських митців Лесі Хоменко, Ніколая Карабіновича, Сюзанни Клаузен та Павла Керестея, Влади Ралко, Миколи Рідний, Олексія Сая, Євгена Самборського та Марії Сулименко. Так команда хоче фінансово допомогти митцям з України.

У Voloshyn Gallery пишуть, що роботи художників показують, «як минулі та нинішні історичні події сформували українську ідентичність», а також розкривають питання руйнування та відродження.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Voloshyn Gallery (@voloshyngallery)

З 7 по 21 квітня у Берліні працює виставка Your Dancefloor is Putin’s Battleground. Там презентують роботи п’яти українських митців, які вимушено покинули країну через війну.

Київська Voloshyn Gallery заснована Максимом та Юлією Волошиними у жовтні 2016 року. Гелерея знаходиться на вулиці Терещенківській та спеціалізується на сучасному мистецтві

Першу Fredric Snitzer Gallery відкрив художник Фрідріх Снітцер у 1977 році в місті Корал-Гейблс, штат Флорида. У 2014 році приміщення галереї переїхало до Маямі.

Галерея «прагне представляти роботи різноманітних сучасних художників». Її команда слідує «суворому графіку виставок»: щороку у приміщенні Fredric Snitzer Gallery проходить щонайменше вісім змінних виставок. 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis