«Грай по-новому»: Nike представляє в Україні нову дитячу колекцію

Серед речей випустили спортивні костюми у декількох варіантах, футболки та куртки. Купити їх вже можна в фірмових магазинах Nike та на сайті DeltaSport


Колекція вийшла під слоганом Play New («Грай по-новому») та «покликана надихати підростаюче покоління на нові досягнення». «Бренд в черговий раз доводить, що кордонів не існує, крім тих, що у нас в голові», — говориться у прес-релізі.

Обличчями локального кампейну стали Кіра Макогоненко та Даня Клещар.

Кіра — спортсменка з Харкова, яку називають «майбутнім українського боксу». На її рахунку перемога на юнацькому чемпіонаті Європи з боксу у 2021 році, а також чемпіонство на кубку Берліна у 2018 році. Тоді Макогоненко вийшла на ринг проти старшої на два роки суперниці, що виступала у більшій ваговій категорії.

Вейкбордист Даня Клещар вперше став на дошку у два роки. Уже в 12 років він завоював звання «майстра спорту», а також двічі ставав чемпіоном світу з вейкбордингу у своїй віковій категорії.

«У свої 13 років вони демонструють неймовірні досягнення в улюбленій справі та прагнення вдосконалюватися з кожним днем», — говорить команда спортивного бренду.


Матеріал підготовлено за підтримки:


Підписйтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter та Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis