PUMA представив колаборацію зі скейт-брендом Santa Cruz в урбан-парку на ВДНГ

На честь виходу колаборації спортивний бренд організував контест за участі локальних скейтбордистів. Купити речі PUMA та Santa Cruz в Україні вже можна на сайті

Переможця контесту обрали серед 20 скейтбордистів «традиційним каліфорнійським способом» — Cash for Tricks («Гроші за трюки»). За правилами, участники змагання мають по черзі виконувати трюки, а найкращих судді винагороджують грошима зі спільного призового фонду.

Переможцем контесту на ВДНГ стал Микола Кравченко — його нагородили дошкою для скейтбордингу від Santa Cruz. Кращі учасники змагання за версією PUMA також отримали речі зі спільної колекції брендів.

Що треба знати про колекцію PUMA та Santa Cruz

У першій коллаборації PUMA та Santa Cruz «класичні моделі PUMA доповнили скейтерською естетикою каліфорнійського бренду». До неї ввійшли худі, футболки, та спортивні штани, виконані у комбінації чорного та неоново-зеленого кольорів.

Речі доповнили принтами з зображенням фантастичних тварин та черепів, автором яких став каліфорнійський художник Джим Філліпс, а також прикрасили подвійним брендингом.

Реліз доповнили трьома спільними моделями кед: на основі класичних PUMA Suede та жіночими Trainers у двох варіантах.

Santa Cruz — скейтерський бренд з Каліфорнії, заснований у 1973 році трьома друзями: Дугом Хаутом, Джеєм Шурманом та Ріком Новаком. 

На початку вони створювали дошки для серфінгу і лише згодом взялись за створення дошок та аксесуарів для скейтбордингу. Тепер команда створює ще й власні сґкейт-відео.

На рахунку Santa Cruz колаборації з Supreme, Vans, Marvel та «Сімпсонами». Разом з PUMA бренд вже випускав спільні кеди на основі класичного силуету Suede.

Колекція PUMA х Santa Cruz вже доступна на сайті спортивного бренду та у фірмових магазинах PUMA:


Київ:

ТРЦ ЦУМ

ТРЦ «Блокбастер»

ТРЦ Ocean Plaza

Харків:

ТРЦ «Нікольський»

Матеріал підготовлено за підтримки:


Подписывайтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis