Ігор Цимбровський виступить у Львові

3 грудня український музикант та архітектор Ігор Цимбровський дасть концерт у львівському Театрі ляльок. Виступ відбудеться в межах проєкту ZRIZ — серії відеоподкастів з концертами та інтервʼю нішевих українських гуртів та виконавців. Івенти та їх записи проходитимуть у нижньому залі Театру ляльок, де з початку війни влаштовують концерти на підтримку Збройних сил України

Окрім Цимбровського в проєкті братимуть участь «Три кроки в ніч», A capella Leopolis, ТУЧА, «ЩукаРиба» та Mauser. Перший виступ відбудеться 27 листопада.

Організатори обіцяють найближчим часом поділитися інформацією щодо квитків та входу на івенти. Частину коштів від продажу квитків передаватимуть на потреби Збройних сил України.

Ігор Цимбровський — український поет, музикант та архітектор, головний архітектор музею народної архітектури та побуту «Шевченківський гай» у Львові. Один з представників андеграундної сцени 1990-х.

Перший виступ музиканта відбувся у 1987 році в клубі Лісотехнічного інституту з колегою, який теж був архітектором. У 1989 році брав участь у знаковому фестивалі «Червона рута» в Чернівцях, в 1991 в «Нова сцена» в Харкові та «Українські ночі» у Гданську. У 2020 році виступав на п’ятому Am I Jazz? у Києві.

Єдиний альбом Цимбровського «Прийди, янголе» записаний у 1995 у Львові, й випущений у 1996 році обмеженим накладом касет на польському лейблі Koka Records. Лонгплей містить вісім композицій, виконаних фальцетом під акомпанемент фортепіано. Тексти композицій належать українським поетам Михайлю Семенку, Миколі Воробйову, Аттілі Йожефу та самому Цимбровському

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis