Casablanca представив першу власну модель кросівок

Випустивши за два роки серію колаборації з New Balance, бренд Casablanca представив силует кросівок Atlantis. Це дебютний силует кросівок, створений командою марки самостійно

Кросівки, як і інші речі бренду, називають поєднанням спортивної естетики та люксу.

Основу моделі виконали з білої перфорованої шкіри та доповнили замшевими накладками синього та червоного кольорів. Основною деталлю пари стала масивна підошва хвилеподібної форми, доповнена вставкою із зубчатим покриттям знизу: синього кольору — в кросівках із синіми вставками, зеленого кольору — в моделі із червоними вставками.

Кросівки також прикрасили лейбою Casa Sport, ярликом з назвою моделі на язичку та гумовою вставкою ззаду.

З 16 листопада пара надійде у продаж онлайн, а з 18 листопада буде доступна офлайн у магазинах.

Casablanca — французький бренд, заснований дизайнером з марокканським корінням (і співзасновником бренду Pigalle) Шарафом Тажером.

У колекціях марка поєднує повсякденні силуети з тейлорингом, вуличну естетику та люкс. Для речей Casablanca характерні вільний крій, розслаблені силуети, квіткові патерни, яскраві кольори, використання монограм, вишивки та принтів. Видання WWD називає Casablanca Hermes для покоління Z.

Першу колаборацію з New Balance Casablanca випустив у 2020 році. Силует New Balance 327 став хітом і потрапив у добірки найпопулярніших кросівок року за версією Hypebeast, Highsnobiety, Complex та інших видань.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis