Київський концепт-стор OSTRIV святкує 10-річчя та планує серію івентів

Концепт-стору OSTRIV, заснованому Сергієм Татарчуком та Євгеном Рибковським, виповнилося 10 років. На честь цього команда анонсувала серію івентів, що «об’єднують різні соціальні й інші ініціативи, які демонструють основні цінності компанії»

В OSTRIV розповіли, що кожен місяць відбуватиметься «під егідою унікальної цінності» — кохання, сім’я, діти, рух та життя. Серед запланованих ініціатив, наприклад: інтерв’ю з партнерами концепт-стору, продаж іграшок, створених з речей минулих колекцій. «Можливо, коли на вулиці буде зовсім тепло, ви потрапите на безкоштовний ролердром для всієї родини чи зустрінете персонал і клієнтів в одязі з концепт-стору на марафоні “Пробіг під каштанами“», — додають в OSTRIV.

Фіналом серії буде святкування 10-річчя для друзів та партнерів. Анонсувати івенти обіцяють у соцмережах бренду.

У коментарі DTF Magazine співзасновник бренду Сергій Татарчук каже, що правильніше називати всю серію «не святкуванням, а знайомством з брендами OSTRIV».

«Ми, як і раніше, хочемо трохи зробити життя нашого клієнта кращим, привчаючи до хороших брендів, культури правильного носіння одягу та допомагаючи розібратися, що таке усвідомлене споживання», — каже він. 

«Бігти за хайпом — означає втратити себе: Як OSTRIV став оселею heritage в Україні»

Історія OSTRIV розпочалася у 2011 році, коли Сергій Татарчук та Євген Рибковський вирішили забезпечувати найкращими закордонними брендами українських рибалок і мисливців. Але зрештою їхніми основними клієнтами стали зовсім не вони.

У найбільшому київському концепт-сторі площею 1000 квадратних метрів представлена добірка найкращих світових heritage-брендів. Тут є вощені куртки Barbour, ті самі куртки з лінзами C.P. Company, поло Fred Perry, черевики Red Wing, речі основної лінії Carhartt — і ще понад 140 марок.

Засновники OSTRIV особисто відбирають кожен бренд, тестують речі, знають їхнє походження та майже синхронно розповідають про особливості кожної марки. Для них бренди, представлені в OSTRIV — не про кількість та хайп, а про історію та довговічність.

Виділяючи найбільш значущі для команди події останніх 10 років, Євген Рибковський каже, що «OSTRIV завжди хотів показати клієнтам свою глибину й душевність».

«Як наслідок цього, команда концепт-стору одного разу організувала низку івентів просто під дахом магазину. Це й майстер-клас фотографа Сергія Сараханова, й фотовиставки, виставки художників. Але найголовніше — це новий формат спілкування з нашими клієнтами».

 Сайт OSTRIV | OSTRIV в Інстаграмі

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis