Квентін Тарантіно хотів би зняти «хороше кіно» з Адамом Драйвером

У подкасті The Big Picture Квентін Тарантіно розповідав, що хотів би екранізувати «Першу Кров» Девіда Моррелла. За словами режисера, роль Рембо дісталась би Адаму Драйверу («Зоряні війни», «Дім Гуччі»), а шерифа зіграв би Курт Рассел («Втеча з Нью-Йорку», «Мерзенна вісімка»).  

«Коли Девід О. Рассел (режисер “Джой” та “Мій хлопець — псих” — Прим. DTF Magazine) говорив про роботу над “Бійцем”, йому вже не хотілося бути автором, — ділився планами Тарантіно в подкасті. — Він просто хотів зробити хороший фільм, який сподобається глядачам. Його слова та кут зору були справді освіжаючими. Якби я хотів зробити хороше кіно, я би екранізував роман Девіда Моррелла “Перша кров”. Не фільм, який зробили з “Першої крові”, а саме роман. Курт Рассел зіграв би шерифа, Адам Драйвер — Рембо. Щоразу коли читаю книгу, то діалоги настільки фантастичні, що варто читати вголос».

Наразі Квентін Тарантіно продовжує тур з новелізацією стрічки «Одного разу в Голлівуді». Режисер також пообіцяв, що піде з кіно після десятого фільму. 

  

«Першу кров» вже екранізували у 1982 році зі Сільвестром Сталлоне у головній ролі. Сюжет фільму відрізнявся від книги, але історія залишалася незмінною: ветеран В’єтнамської війни Джон Рембо приїздить у провінційне місто, щоб віддати честь товаришу по службі. Однак шериф виганяє його з міста й між ними виникає сутичка. 

Автор книги Девід Моррелл також працював над серією коміксів про Капітана Америку у 2007-2008 роках.

Читайте  також:


Следите за DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis