Лейблу клубу ∄ Standard Deviation — рік. Готують вечірку й видають фотокнижку

3 вересня у клубі ∄ на Кирилівській, 41, лейбл Standard Deviation відсвяткує свою першу річницю. Окрім вечірки, команда анонсувала презентацію фотокнижки Heavy Clouds київського фотографа Vic Baki

Вечірка One Year of Standard Deviation

На честь першого дня народження команда лейблу проведе вечірку One Year of Standard Deviation. На двох танцполах — Ground Floor та Open Staircase — виступатимуть артисти лейблу. В лайн-апі заявлені Diana Azzuz, Rina Priduvalova, Panghoud, Nene H, eea (новий псевдонім M.E.S.H.), Swan Meat, Ars Was Taken, а також Omon Breaker та D.Dan, які в жовтні випустять спільний реліз на Standard Deviation.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Standard Deviation (@_standard_deviation)


Під час візиту до Києва, Swan Meat також проведе майстер-клас у школі «Модуль Exchange», яка базується в стінах ∄. Вона поділиться проєктами своїх треків і розповість про деталі роботи з семплами, Ableton та особистими прийомами. Купити квитки можна на сайті школи.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Школа электронной музыки (@module.exchange)

Фотокнижка Heavy Clouds

Під час вечірки лейбл також презентує фотокнижку Vic Bakin, автора обкладинки першого вінілу Standard Deviation — спільного релізу Nene H і Poly Chain.

Книжку на 60 сторінок називають «інтимним зануренням у світ фотографії Віктора Бакіна». На його знімках зображені «тендітні моменти життя молодих хлопців». На кожне фото Vic Bakin власноруч наніс акрилову фарбу, «прикрашаючи старі роботи й додаючи їм нових штрихів», а також розмістив на сторінках вірші Сергія Рафальського. 

Купити Heavy Clouds можна буде 3 вересня разом з іншим мерчем лейблу. Також можна оформити передзамовлення на Bandcamp. Окрім того, під час вечірки, фотографії з книжки розвісять на території клубу ∄.

Проєкти Standard Deviation

— У вересні вийшов перший вініловий реліз Standard Deviation з треками Nene H (Берлін) і Poly Chain (Київ).

Аудіовізуальний проєкт та альбом «Now And Then» Diana Azzuz і Rina Priduvalova.

Реліз супроводжувався виходом лімітованої серії прикрас, надрукованих на 3D-принтері.

Альбом-компіляція Intermission, присвячений річниці «клубу на Кирилівській» з треками восьми українських артистів з різних регіонів. 

— Перша виставка Standard Deviation. Проходила у просторі Glass Tower в ∄ і позиціонувалась як тимчасовий архів сучасного мистецтва.

Її учасники — артисти лейбла, зокрема Voin Oruwu і Сімон Коуновскі, Diana Azzuz і Rina Priduvalova, Сніжана Чернецька і Аліса Скоуп. Відкриття виставки супроводжувалось першою вечіркою лейблу. Детільніше — у нашому матеріалі

— Альбом Inertia від Voin Oruwu (проєкт Дмитра Авксентьєва), який супроводжувався 20-хвилинним аудіовізуальним проєктом. 

— Альбом Anastrophe київської артистки Diana Azzuz. П’ять треків, включно з реміксами від Swan Meat і eea.

[bandcamp width=600 height=307 album=3387122104 size=large bgcol=ffffff linkcol=0687f5 artwork=small]

— Колекція одягу «Місцеві базари».

Ознайомитись з речима та придмати можна на сайті.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Standard Deviation (@_standard_deviation)

 

Standard Deviation запустили у липні 2020 року. Він фокусується на концептуальній електронній музиці. «Це мультидисциплінарний лейбл, сворений для міжкультурного обміну між Україною та світом у музиці, мистецтві та видавничій справі», — йдеться в описі проєкту.

Читайте також:


Стежте за DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter і Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis