Музикантів закликають змінити обкладинки своїх треків та альбомів

This publication is also available in English

В Україні запустили ініціативу, що закликає усіх артистів та музикантів, що мають аудиторію з Росії, змінити обкладинки своїх треків та альбомів на стримінгових сервісах. Так організатори хочуть привернути увагу російської аудиторії до війни, що йде на території нашої країни

Що потрібно зробити:

1. Змінити обкладинки своїх альбомів на всіх можливих музичних платформах: Spotify, SoundCloud, Apple Music, YouTube. Усі матеріали — за посиланням.

2. Змінити обкладинку і аватар на своєму каналі в YouTube.

3. Поширити інформацію про ініціативу у своїх соцмережах.

До ініціативи вже приєдналися гурт «Океан Ельзи», MONATIK, The Hardkiss, Макс Барських, Саша Чемеров.

«Зараз музика — твоя головна зброя. Тисячі росіян із задоволенням слухають твої треки, і це можливість до них достукатись, змусити їх вийти на вулиці і зупинити війну», — говорять організатори ініціативи.

Однак, більшість артистів зіткнулася з проблемою того, що не можуть оновити обкладинки альбомів та пісень на деяких цифрових платформах — вони не проходять модерацію. Найменше проблем поки виникає зі зміною каверу на YouTube.

Міністерство цифрової трансформації України разом з українськими артистами та виданням СЛУХ звернулися до Apple Music та Spotify. 

«Зараз це [зміна обкладинок] неможливо, стримінгові платформи в позиції поза політикою і не пропускають нашу ініціативу. Музика більше не поза політикою. Цей світ завершився. Будь ласка, дозвольте розказати правду та зупинити кровопролиття», — говориться у тексті.

Команда просить поширити інформацію зі зверненням у соціальних мережах і тегнути компанії чи їх представників — в Інстаграм та Фейсбук.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Медіа СЛУХ (@slukh.media)

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis