Nike випустив бігові кросівки, що зменшують ризик травмування

Спортивний бренд випустив дві нові моделі кросівок — Nike ZoomX Invincible Run і Nike React Infinity Run, що зменшують ризик можливого виникнення травм під час бігу. Купити їх в Україні вже можна у фірмових магазинах Nike та онлайн на сайті DeltaSport

Кросівки стали частиною глобального проєкту Nike Run Fearless, мета якого — «допомогти бігунам зберегти здоров’я і не сходити з дистанції».

В основі моделей — збільшений шар піноматеріалу в середній та передній частинах підошви, що знижують удар на стопу під час бігу, та оновлена підошва дугою. Остання забезпечує більш плавний перехід з п’яти на носок.

Під час роботи в лабораторії Nike Sports Research Lab та серії досліджень команда бренду підрахувала, що нові моделі здатні зменшити ризик травм на 52% у порівнянні з іншими кросівками.

Nike ZoomX Invincible Run


В Nike модель називають модель «найкращим співвідношенням амортизації та стабілізації», що ідеально підходить для бігу на довгі дистанції.

Кросівки отримали міжпідошву з більшою кількістю піноматеріалу ZoomX, завдяки якому відбувається повернення енергії під час бігу.

ZoomX Invincible Run з підошвою-дугою також отримали ширші «борозни» в передній частині підошви. Така комбінація забезпечує не лише плавний перехід стопи, а ще й покращує стабілізацію.

Nike React Infinity Run 2


Це вже друге покоління бігових кросівок Nike React Infinity Run.

Оновлена модель отримала більш міцний верх Flyknit з додатковою підтримкою в ділянці носка та кращою повітропроникністью в середній частині.

Як і інші моделі з серії Flyknit, кросівки доповнили нитками Flywire для кращої підтримки стопи — в React Infinity Run їх розмістили по всій поверхні кросівка.


Першими в Україні кросівки вже протестували ​ футболіст ФК «Динамо» Київ Віктор Циганков та стрибунка у висоту Юлія Левченко.

Матеріал підготовлено за підтримки:


Підписйтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter та Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis