Основи представили лімітовані торби з банерів

27 жовтня українське видання «Основи» презентує лімітовану капсульну колекцію, в яку увійшли футболки та торби

Колекцію розробляли в колаборації з українським брендом Basic Form. Торби виготовлені з тканини банерів, які Основи використовували в Мистецькому Арсеналі у 2017 та 2018 роках, — таким чином кожний покупець отримає продукт з унікальним малюнком. Тоді банери створювали для книжок «Decommunized: Ukrainian Soviet Mosaics» і «Мій Музей. Пиши, малюй і вирізай».

Друга частина колекції представлена футболками до книжки Тараса Шевченко «Катерина» (детальніше про неї ми писали тут), яку ілюстрував художник Микола Толмачов. На білі футболки нанесено напис «Кохайтеся, чорнобриві», а на чорні — одна з ілюстрацій до книжки.

«Спочатку ми пошили футболки лише для команди. Тоді друзі і просто людина вулицях почали запитувати про те, де їх можна придбати, чиї це. Ми вирішили пошити ще. Після презентації у видавництві виставимо мерч на сайт, тож можна буде замовити онлайн і з доставкою», — пояснює директорка видавництва Дана Павличко. 

 У 2017 році Основи та київський бренд «мало огня» створили лімітовану серію oversized-футболок із принтом обкладинки Ukrainian Erotic Photography — першої англомовної книжки про українську еротичну фотографію.

Читайте також:

Підписуйтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram и Twitter та Telegram.

Також підписуйтесь на нашу щотижневу розсилку внизу сторінки.  

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis