Перший погляд: Кросівки з колаборації KITH та Salomon

Американський бренд KITH переосмислив модель трейлових кросівок Salomon XT-6 GTX. Salomon вперше представив силует XT-6 у 2013 році, а в 2021 році популярність кросівок зросла — свої версії пари випустили бренди Palace та токійський бренд and wander

Основу кросівок виконали з матеріалу водовідштовхуючого матеріалу GORE-TEX без застосування PFC — фторуглеродів, які часто використовують для просочення туристичного та функціонального одягу.

Як і класична версія моделі, кросівки отримали конструкцію з технологією SensiFit, призначеною для кращого обхвату та фіксації стопи, а також проміжною підошвою з піноматеріалу EnergyCell ACS, що забезпечує кращу амортизацію, та підошвою Mud Contagrip для кращого зчеплення  з поверхнею.

Ще однією особливістю пари стала система автоматичної шнурівки Quicklace, розміщена поверх спеціальної захисної накладки на язичку.

Модель KITH x Salomon XT-6 GTX представили в трьох колорвеях: блакитному, фіолетовому та бежево-коричневому. Купити кросівки можна на сайті KITH та в магазинах. Ціна за пару — 230 доларів.

В жовтні MM6, більш демократична лінія бренду Maison Margiela, та Salomon представили п’ять спільних моделей взуття у низькому та високому варіантах. Це перша колаборація брендів, яку вперше показали в лютому під час шоу MM6 Maison Margiela на Тижні моди в Мілані.

Докладніше про силуети ми розповідали в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis