HÖR Berlin продали після трирічної кризи

Платформу HÖR Berlin придбали після трьох років кризи та бойкотувань

Берлінську платформу із трансляцій електронної музики HÖR придбала компанія 99Solutions, пише Resident Advisor. Інфраструктуру HÖR планують розширювати, a сам бренд продовжуватиме працювати незалежно

Заснована у 2023 році, 99Solutions займається інвестиціями в індустрії розваг та музичній сфері, a також менеджментом артистів та дистрибуцією.

За словами директорки компанії Стефані Рон, після придбання на HÖR очікує «новий етап», що передбачає розширення лейблу HÖR Music, дистрибуцію, букінг та партнерства. 

 99Solutions також має частку в берлінській фінтех-компанії twelve x twelve, яка надає артистам фінансування під заставу майбутніх доходів від роялті. 

Про кризу та критику HÖR

У листопаді 2023 року, після початку війни в Палестині, копенгагенська артистка Téa та американський диджей Сем Кларк заявили, що засновники платформи, ізраїльтяни Орі Іцхакі та Дорон Чарлі Мастей, просили їх скасувати свої виступи або прибрати одяг із символікою на підтримку Палестини.

Téa попросили зняти шарф, a сет Кларка в Берліні зупинили через футболку із зображенням прапора Палестини та написом «Палестина» арабською.

Після цього в соцмережах закликали бойкотувати радіостанцію, a артисти, які виступали на HÖR, публічно просили прибрати їхні сети з архіву платформи.

Водночас у заяві HÖR, яку вони розіслали музикантам зі своєї бази, йдеться, що елементи одягу артистів «могли бути сприйняті як образливі та такі, що містять заклики до знищення Ізраїлю»: шарф мав надпис “земля наша” арабською мовою, a футболка — зображення палестинського прапора, накладеного на мапу Ізраїлю.

«Ми щиро підтримуємо право палестинського народу на самовизначення та свободу […] Чимало артистів використовували нашу платформу, щоб показати свою солідарність із палестинським народом через футболки, шарфи та прапори. Ми віримо у свободу самовираження, і ми не цензурували та не будемо цензурувати прапори чи мирні гасла. Однак існують символи, які для певної аудиторії є суперечливими, і їх ми не допустимо», — йдеться в листі.

 Із початку повномаштабного вторгнення Росії HÖR підтримує Україну: закликає донатити на рахунок волонтерських ініціатив та надає свій майданчик для виступу українських артистів та проводить благодійні ефіри на підтримку України.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis