Обкладинка нового релізу Peshka

Продюсер Peshka випустив мініальбом Feel The Future. Він про Маріуполь

Маріупольський електронний продюсер та диджей Peshka представив новий проєкт Personal Misanthropy та випустив мініальбом Feel The Future. Він складається з шести треків, частину з яких музикант записав у Маріуполі до початку повномасштабної війни. Спеціально для DTF Magazine Peshka розповів докладніше про кожен з треків релізу 

За словами продюсера, альтер его Personal Misanthropy «давно було в його голові, і він вирішив, що настав час розмежувати свій внутрішній світ»

«У цій назві можна відчути протиріччя між змістом слова персональна і поняттям мізантропія, яка, на жаль, формувалася в мені дуже давно, — розповідає нам музикант. — Це чіткий флешбек до періоду 2014–2015 років, коли тато повернувся із фронту і поділився своїми переживаннями щодо нашого спільного майбутнього, майбутнього України. Воно було жахливим, але стало пророчим. Це все формувало моє особисте ставлення до людей загалом як до виду істот. Водночас я прекрасно розумів, що я сам є представником цього виду».

Peshka додає: «Майже усі треки були записані в різні періоди мого життя в Маріуполі. Вони нагадуватимуть мені про найтепліші та найстрашніші спогади. Деякі проєкти вдалось відновити під час війни».  


Downward Spiral

«Він описує внутрішній стан, у якому я перебував кілька разів у житті. Востаннє — у перші пів року війни. Безперервні пошуки зниклих безвісти батьків, товаришів, цей біль, який потрібно було чимось заглушити. Очевидно, що музика не справлялася. Відчуття, що ти падаєш униз, сенс життя змивається в унітаз, думки доходять до межі. Я вибрався, але ніколи не буду колишнім, тому що війна забрала найкращу частину мене».

District 23 feat. Moskalien

«District 23 — це назва району, де жив мій батько, бабуся, де я провів велику кількість часу в дитинстві, а потім і весь час, пов’язаний з музикою. Там жив мій друг, Антон Москаленко, з яким ми й записали цей трек і ще безліч інших, які навряд чи колись вийдуть. В першу чергу для нас важливим був сам процес. У це складно повірити, не чуючи його творчості, але я завжди говорив, що я і поруч не стою з його талантом. Він думав теж саме, але про мене. Також у цьому районі жила сім’я Женя Декороді, резидента нашої формації [ŲNFORM], молодший брат якого після оборони Азовсталі потрапив у російський полон».

Feel The Future

«Це композиція, основу якої я заклав 2019 року, вважаючи, що це точка неповернення у сучасній історії України. Тут я повертаюся до старих розповідей мого тата про долю, яка, на його думку, чекала на нас у майбутньому. На жаль, усі дивилися на нього як на божевільного, насамперед я. На початку 2024 року я знову поставив собі це питання. Яке майбутнє нас чекає, якщо його неможливо відчути».

Livevil

«Live — evil. Це анаграма, яку я помітив ще в дитинстві. Кумедно, але не зовсім смішно. Зло живе, або жити злом. На мою думку, це замкнуте коло».

Ruins

«Трек, який спочатку називався інакше, але під час повномасштабної війни його взяли як аудіоскладову для листівок для декількох міжнародних виставок. Коли я зрозумів, що це маленька можливість нагадати про Маріуполь, я одразу ж перейменував його на Руїни. До цього я вже присвячував кілька треків своєму місту, один з яких вийшов на вініловій платівці ще до того, як це пекло прийшло на мою землю».

Scorched Earth

«Кінцевою історією в цьому мініальбомі став інтровий ембієнт-трек із голосовими вставками мого фаната із Санкт-Петербурга. Після окупації Маріуполя він надіслав мені голосове повідомлення, в якому він розповідає свою історію про те, де він пропадав кілька років, після чого його історія перетворюється на спробу переконати мене, що росіяни все зробили правильно».

У жовтні 2023 року Peshka записав для нас 17-й епізод DTF Magazine Mix. Свій мікс він описав як «алюзію на період часу, в якому ми живемо тепер», а обкладинкою стала фотографія його зруйнованого будинку в Маріуполі.

«У століття світового гіперспоживання я маю нахабство все ж вважати себе творцем і споглядачем. Я вважаю, що музика має викликати думку, адже думка — це і є енергія. Енергія жити, створювати. Моя мета — занурити слухачів у власний світ і, тримаючи їх за руку, провести крізь мої чертоги розуму… Прихід війни, розпач, після чого — прийняття реальності, яка говорить, що треба не опускати рук і рухатися далі. Але що буде далі? Це залежить тільки від самих нас».


 

Проєкт «Strategic Media Support Program» реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis