PUMA представляє в Україні нову модель кросівок VELOPHASIS

Німецький бренд запустив нову лінію кросівок PUMA VELOPHASIS. Взуття поєднує в собі дві епохи: архівні моделі та технології PUMA 2000-х років та футуристичний дизайн, який лежить в основі VELOPHASIS. DTF Magazine показує, який вигляд мають кросівки та що про них треба знати 

В роботі над моделлю, команда надихалась архівною лінією бігових кросівок COMPLETE, в якій вперше використали технології iCELL, e+CELL та EverRide.

В Україні кросівки VELOPHASIS будуть представлені в варіанті Phased.

Асиметричну основу кросівка створили з білої сітки та текстурованих шкіряних накладок. Останні виконали в білому та срібному кольорах, а також доповнили яскравими акцентами, що відсилають до інтернет-культури 2000-х та естетики Vaporwave.

Модель також отримала масивну підошву, схожу на підошву оригінальних бігових моделей архівної лінії COMPLETE. Її виконали у комбінації білої основи та кольорових блоків.

Нова модель представлена в трьох колорвеях: блакитному, помаранчевому та зелено-рожевому.


З 11 лютого кросівки PUMA VELOPHASIS Phased можна купити у флагманських магазинах бренду в Києві: у ЦУМі та Ocean Plaza, а також онлайн на офіційному сайті: в блакитному кольорі, помаранчевому та зелено-рожевому

Навесні PUMA планує представити продовження лінії VELOPHASIS. Бренд випустить нові колорвеї взуття та колаборації.

Матеріал підготовлено за підтримки:

Докладніше про попередні колекції PUMA в Україні:


Підписуйтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter та Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis