Син художника Демієна Герста випустив лімітовану серію кросівок з Prada

Кассіус Герст — син британського художника Демієна Герста, та Prada випустили лімітовану колекцію кросівок. Реліз відбувся 17 травня, а в продаж надійшли 3000 пар 

Колаборація створена на основі спортивної моделі Prada America’s Cup. Кросівки вперше представили у 1990-х роках для команди з парусного спорту Luna Rossa Prada Pirelli, що брала участь у регаті під час змагань «Кубку Америки». 

У спільну колекцію ввійшли 22 варіанти кросівок, виконаних у чотирьох дизайнах: ATT4CK, D3CAY, SUST4IN та REL3ASE. Їх назвали на честь «этапів створення звуку та одночасно відображають еволюцію моделі America’s Cup». 

Частину взуття виготовили зі шкіри та сітки, а інші прикрасили «потрісканим» текстурованим матеріалом. Пари пофарбували ніби за допомогою балончика, переважно у яскраві кольори, а шнурівка прихована спеціальною накладкою з ініціалами Cass.

В Prada уточнили, що кожні кросівки створювались вручну, тому в колекції немає «двох абсолютно однакових пар».

Купити кросівки можна на сайті Prada та у обраних магазинах бренду. Ціна кожної пари — 1790 доларів.

20-річний Кассіус Херст почав кастомізувати кросівки у 2018 році, а його «тренувальною моделлю» зазвичай були Nike Air Force 1. Його основним інструментом в дизайні кросівок стали балончики з фарбою. 

У травні 2019 року Вірджил Абло продав одну з пар, створених Кассіусом, у своєму поп-апі Church & State в Музеї сучасного мистецтва Чикаго. Після цього в кастомних кросівках хлопця виходили A$AP Rocky, Семюел Росс з A-COLD-Wall* та репер 24KGoldn.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Cass (@cass.f1)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Cass (@cass.f1)

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis