Слухайте другий епізод подкасту DTF Magazine. Розповідаємо про Tyler, The Creator

Разом з інноваційними партнерами ПриватБанк і Visa ми продовжуємо подкаст-проєкт про головних героїв попкультури й сучасної моди. Героєм другого епізоду, який вже доступний для прослуховування, став репер Tyler, The Creator

Якщо у першому випуску ми розповідали про німецький бренд Acronym, то епізодом про Тайлера розпочинаємо блок про попкультурних героїв. 

🔥 Також ми представляємо новий кавер для диджитал-карток Visa від ПриватБанк в Apple Pay і Google Pay. Його автором став засновник бренду m0d44 Антон Або. Завантажуйте кавер вже зараз

І не забувайте про те, що у кожному випуску є запитання — і це ваша можливість виграти подарунки від DTF Magazine, ПриватБанк й Visa. Відповіді прийматимемо до 12:00 21 липня. Правила участі — читайте тут


01. Tyler, The Creator: Як в одній особистості уживаються репер, режисер та дизайнер

Детальніше про випуск: 
  • Хто такий Tyler, The Creator та як він почав свою музичну кар’єру?
  • За що розкритикували дебютний альбом репера, а йому самому заборонили в’їзд до Великобританії, Австралії та Нової Зеландії?
  • Чому Тайлера спочатку звинувачували в гомофобії, а тепер вважають геєм?
  • Хто такий Wolf Haley та скільки особистостей живе в голові Тайлера? Чому його дратують питання про натхнення?
  • Як змінювався стиль репера — вiд стритвер-брендiв та ненавистi до люксу до костюмiв та Gucci i Louis Vuitton?
  • Що не так у Tyler, The Creator з «Греммі»?


Епізод також можна послухати в Apple PodcastsSpotify та Google Podcasts


☝🏼 Також ми визначили першого переможця, який отримає спеціальний подарунок від DTF Magazine, ПриватБанк й Visa — це @oolliich_ka. Привильна відповідь — у дебютну колекцію Acronym увійшло три речі.

Детальніше про наші подкасти з ПриватБанк і Visa

У липні DTF Magazine разом з інноваційними партнерами ПриватБанк і Visa запустили 10-серійний подкаст-проєкт. Щосереди ми знайомимо вас із людьми, які вже стали героями сучасності. Вони змінюють правила гри та формують новий порядок денний не лише у своїй галузі, а й у сучасній культурі загалом. Стежити за ними можна в нашому спеціальному розділі — «Подкасти».

Для цього проєкту ми підготували особливі кавери для диджитал-картки Visa від ПриватБанк.

Розробляючи дизайн кожної картки, наші ілюстратори орієнтувалися на конкретну тему й героя випуску. 

Але й це ще не все.

Наприкінці кожного подкасту ми ставимо одне запитання, правильна відповідь на яке допоможе вам виграти спеціальні подарунки від DTF Magazine, ПриватБанк й Visa. Усе, що вам треба зробити,— написати відповідь під постом у нашому Інстаграмі @donttakefake, де ми анонсуємо вихід відповідного епізоду, або у такому ж пості @privatbank_original. Серед авторів усіх правильних відповідей ми обираємо переможця за допомогою random.org. 

Відповіді на запитання з другого епізоду прийматимемо до 12:00 21 червня. Переможців оголосимо в день анонсу третього випуску тут та в нашому Інстаграмі — @donttakefake.

Спільний проєкт

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis