Слухайте саундтрек до фільму «Стоп-Земля» Катерини Горностай

20 січня у прокат вийшла дебютна стрічка Катерини Горностай «Стоп-Земля» про підлітків та школу. Музику до нього написала композиторка Мар’яна Клочко. Треки доступні на Soundcloud, а згодом з’являться на Apple Music та Spotify

До саундтреку увійшла також музика виконавців Євгена Гордєєва (Kurs Valut, МС Брехунець), Світлани Няньо, Анатолія Бєлова та Григорія Бабанського (Людська Подоба), Сашка Васильківського (VNATURE), Андрія Гандзюка (Джонні Дивний) та Богдана Єремейчука (Wootabi), Олександри Морозової та інших. 

«Мар’яна дуже тонка в своїй музиці. Знаю її давно, ще з часів дуже простих її композицій – лише голос і єдиний інструмент. І в її мелодиці я завжди чую щось таке протяжно тужливе, але тепле і світле. Ми домовились що робитимемо саундтрек задовго до зйомок фільму. А її трек «Oi Oi Oi» став центральним треком дискотеки, для мене у ньому є все чого потребувала ця ключова сцена фільму: нагнітання напруги й самотність величиною в планету», — розповідає Катерина Горностай про композиторку. 

У фільмі йдеться про старшокласницю Машу (Марія Федорченко). Вона дещо замкнута в собі й чутлива. Дівчина закохана в однокласника Сашу (Олександр Іванов). Попри її відлюдькуватість, Машу оточують двоє близьких друзів — Сєня (Арсеній Марков) і Яна (Яна Ісаєнко), з якими вона проводить весь вільний час. Що ближче випуск зі школи, то важливіше для Маші зізнатися Саші у своїх почуттях, навіть якщо він не відповість взаємністю.

Стрічка отримала «Кришталевого ведмедя» у секції Generation 16+ на Берлінському кінофестивалі, а в Одесі команду фільму нагородили Гран-прі та «Золотим Дюком» за найкращий повнометражний фільм та найкращі акторські роботи.

Більше про стрічку читайте в інтерв’ю акторів фільму з режисеркою. 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis