Спільну колекцію Cardi B та Reebok тепер можна купити в Україні

Реп-виконавиця представила нову колаборацію з Reebok — Summertime Fine, яку вже можна купити в Україні. В неї ввійшла перша спільна колекція одягу та декілька варіантів кросівок 

Натхенням для Summertime Fine стали 1990-ті роки та «спогади Cardi про літні канікули в Коні-Айленді — центрі літнього відпочинку і розваг в Брукліні зі знаменитим парком атракціонів».

Серед речей в колекції представлені спортивні топи, худі, легінси та кроп-топи, а з кросівок — модель Club C в декількох забарвленнях. Основними кольорами колекції стали світло-фіолетовий, червоний та чорний.

В Reebok кажуть, що колекція також відсилає до архівних силуетів бренду, а виконавиця була особисто присутня на кожному етапі виробництва: від підбіру тканини до фінального запуску.

«Я дуже пишаюся тим, що нарешті можу показати свою першу лінійку одягу, створену спільно з Reebok. З нею кожна дівчина зможе відчути себе привабливою і впевненою в собі. Легінси, облягаючі талію, і обтягуючі силуети підкреслять красу будь-якої фігури», — прокоментувала реліз Cardi B. 

Кросівки доступні у фірмових магазинах Reebok у Києві, а лімітована колекція одягу представлена тільки у київському ТРЦ Ocean Plaza.

Cardi B співпрацює з Reebok з 2018 року та була обличчам декількох колекцій бренду. 

Вихід їх першої колабораціх, в яку ввійшли дві моделі кросівок, офіційно анонсували в жовтні 2020 року. 


Следите за DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis