Студія A24 випускає в онлайн-прокат серіал про ізоляцію на пляжі

На стрімінговому сервісі студії A24, який запустився у лютому 2021 року, відбудеться онлайн-прем’єра The Beach, — документального серіалу про чоловіка на пляжі, ізольованого від людей. Показ триватиме лише тиждень з 22 по 28 листопада і доступний до перегляду по всьому світу за шість доларів

У семигодинному серіалі режисер Ворвік Торнтон («Самсон та Деліла», «Солодкий край») вирішує змінити швидкий темп життя та переїздить до ізольованого пляжу на півострові Дамп’єр у Австралії. За інформацією Deadline, у кадрі серед персонажів можна побачити лише Торнтона, собаку, трьох курок та краба.  

Зйомки відбувалися до пандемії у квітні та травні 2019 року, а оператором виступив син режисера Ділан Рівер. Вперше проєкт показали на австралійських телеканалах SBS та NTIV у 2020 році. З того часу права на дистрибуцію придбала студія A24, яка показує його як «досвід нескінченного стрімінгу». Глядач може почати перегляд з будь-якої сцени серіалу, адже на стрімінгу його показуватимуть по колу.

 

A24 Screening Room виник 12 лютого 2021 року з показу «Мінарі». Релізи студії мають обмежений час онлайн-прокату. З часів запуску стрімінгу A24 показали «Святу Мод», «Золу», «Зеленого лицаря» та «Агнець», який вийде в український прокат 18 листопада. Більшість релізів доступні до перегляду лише на території США, а The Beach вперше можна подивитися з будь-якої точки світу. 

Читайте також:

Слідкуйте за DTF Magazine в FacebookInstagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis