Теніс та любовний трикутник в трейлері нового фільму Луки Гуаданьїно

Студія Metro-Goldwyn-Mayer випустила перший трейлер Challengers — нової драми режисера Луки Гуаданьїно («Назви мене своїм ім’ям», «Суспірія»). Реліз стрічки запланований лише в кінотеатрах з 15 вересня 

Сюжет розповідає про професійну тенісистку Таші. В підлітковому віці на одному з турнірів вона знайомиться з Артом та Патріком — іншими гравцями, з якими у неї зав’язуються стосунки. Пізніше Таші отримує травму на корті та починає тренувати Арта, з яким вони одружились. Дівчина вмовляє його на участь у тенісному турнірі Challengers, не здогадуючись, що його противником буде той самий Патрік.

Головні ролі в фільмі зіграли Зендая, Джош О’Коннор («Земля божа») та Майк Фейст («Вестсайдська історія»). Саундтреки до стрічки написали Трент Резнор та Аттікус Росс, які створили музику до попереднього фільму Луки «Цілком і сповна».

 

В коментарі Variety Гуаданьїно розповів, що перед початком знімань Зендая три місяці тренувалася з професійним тенісним тренером і колишнім гравцем Бредом Гілбертом. Тенісист також виступив консультантом проєкту.

В листопаді 2022 року на екрани вийшов горор Луки Гуаданьїно «Цілком і сповна» (Bones And All). Головні ролі в ньому зіграли Тімоті Шаламе, який раніше працював з режисером над драмою «Назви мене своїм ім’ям», та Тейлор Рассел

В основі «Цілком і сповна» лежить роман письменниці Каміл ДеАнджеліс. За сюжетом, дівчина на ім’я Марен Годлі (Тейлор Рассел) подорожує США у пошуках батька, якого ніколи не бачила. У дорозі вона «намагається зрозуміти, чому хоче вбивати та з’їдати людей, які її люблять».

Продюсери описують фільм як «дорожню одіссею двох молодих людей, які шукають себе, свою ідентичність і женуться за красою в небезпечному світі, який не може сприймати їх тими, ким вони є». Це перший фільм Гуаданьїно повністю знятий в США.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis