Nine Inch Nails випустили саундтрек до нового фільму Луки Гуаданьїно з Тімоті Шаламе

Трент Резнор та Аттікус Росс з Nine Inch Nails представили альбом з музикою написаною до нового горору Луки Гуаданьїно «Цілком і сповна» (Bones And All). Це друга спільна робота італійського режисера та Тімоті Шаламе після стрічки «Назви мене своїм ім’ям»

У 2020 Резнор та Росс написали саундтрек до драми Девіда Фінчера «Манк» про сценариста Германа Дж. Манкевича та його роботу над сценарієм фільму «Громадянин Кейн».

За цей реліз музикантів номінували на «Оскар» за «Найкращу музику до фільму». Вони отримали нагороду, проте за інший проєкт — саундтрек до мультфільму Pixar «Душа».

13 музикантів, які написали знакові саундтреки 

В основі «Цілком і сповна» лежить роман письменниці Каміл ДеАнджеліс. За сюжетом, дівчина на ім’я Марен Годлі (Тейлор Рассел) подорожує США у пошуках батька, якого ніколи не бачила. У дорозі вона «намагається зрозуміти, чому хоче вбивати та з’їдати людей, які її люблять».

Продюсери описують фільм як «дорожню одіссею двох молодих людей, які шукають себе, свою ідентичність і женуться за красою в небезпечному світі, який не може сприймати їх тими, ким вони є». Це перший фільм Гуаданьїно повністю знятий в США.

Сценарій стрічки написав Девід Кайганич, який раніше працював з Гуаданьїно над сценарієм фільму «Суспірія». У фільмі також зіграли Марк Райланс, Андре Голланд та Майкл Сталбарг.

Вибір Шаламе на головну роль Гуаданьїно пояснював так: «Коли я прочитав сценарій, то подумав, що тільки Тімоті може зіграти цю роль. Все вийшло випадково: я був у Римі й він також, ми вперше змогли зустрітися після року карантинних обмежень через пандемію. Цей персонаж буде для нього чимось абсолютно новим, милим і несамовитим».

Фільм вийде в прокат 23 листопада.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis