The Killers запросили на сцену росіянина на виступі в Грузії. Їх освистали

15 серпня американський гурт The Killers під час виступу у грузинському курортному селищі Шекветілі на Black Sea Arena традиційно запитали чи вміє хтось з глядачів грати на барабанах. Вокаліст колективу Брендон Флауерс обрав одного з фанатів, який тримав плакат з фразою If you let me I’ll be your drummer tonight («Якщо дозволите, я стану вашим барабанщиком сьогодні»), і запросив його на сцену.

Перед цим музикант спитав у глядача звідки той, і отримав відповідь — «з росії». Частина залу відреагувала на це свистом. На що Флауерс відповів, що «не варто розділяти людей за національностями й назвав присутніх «братами й сестрами». Також музикант сказав, що «The Killers не знайомі з місцевими правилами», і перепитав «чи всім ок, якщо цей хлопець росіянин». Попри негативну реакцію глядачів, гурт відіграв пісню із російським барабанщиком

Частина глядачів пішла з концерту під час виконання треку The Killers з росіянином. Частина тих, хто лишився скандували «Сакартвело» та «Fuck Russia».

Після виступу гурту грузинська радіостанція «Тбілісі» повідомила, що прибирає усі треки The Killers зі свого ефіру.

«Ми підтримуємо більшість населення Грузії. росія — окупант!», — йдеться в заяві «Тбілісі».

Менеджмент Black Sea Arena також звернувся до відвідувачів концерту: «Ми розуміємо емоції наших гостей. Дії артиста на сцені — це не позиція Black Sea Arena. Ми визнаємо й частину своєї відповідальності, щиро перепрошуємо та ділимося реакцією артиста. росія — окупант!».

16 серпня у соцмережах гурт опублікував вибачення.

«Ми не мали наміру когось образити! Наша традиція запрошувати когось з глядачів на сцену — дуже давня, й зі сцени нам здавалося, що ніхто немає нічого проти цього виступу. Ми визнаємо, що коментар про те, що “всі наші фанати — брати й сестри” міг бути неправильно витлумачений. Ми не мали наміру когось образити й перепрошуємо. Ми підтримуємо вас та сподіваємося на швидке повернення», — написав гурт.

31 липня до порту Батумі зайшов круїзний лайнер Astoria Grande, на борту якого перебували російські туристи, а також зірки телеканалу RU.TV, які підтримують війну росії проти України. Грузинські студенти, опозиціонери та громадські активісти зібралися на акцію протесту в порту. Того ж вечора корабель покинув місто.

Під час протестів місцева поліція затримала 23 учасників акції, зокрема й двох українців — Марину Чобанян та Дмитра Закревського.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis