Том Голланд зніметься ще у шести проєктах Marvel в ролі Людини-павука

Marvel Studios та Sony Pictures підписали нову угоду з актором Томом Голландом, який грає роль Пітера Паркера з 2016 року, пише Hypebeast. Попередня закінчилася після релізу «Людина-павук: Додому шляху нема», який вийшов у грудні 2021 року

Окрім нової трилогії про пригоди Пітера Паркера Голланд також зніметься у серіалі Daredevil: Born Again («Шибайголова: Народжений заново»), і у двох фільмах про Месників — The Kang Dynasty та Secret Wars.

«Я думав, що мене звільнять»: як Том Голланд одягнув костюм Людини-павука

Про нову трилогію з Томом Голландом у головній ролі, присвячену Людині-павуку, колишня керівниця Sony Pictures Емі Паскаль розповідала у листопаді 2021 року.

«Це не останній наш фільм зі студією Marvel та не фінальна стрічка про Людину-павука. Ми готуємося до знімання нової частини з Томом Голландом. Ми дивимося на останні три фільми як на одне ціле, і тепер готові перейти до наступної трилогії. Sony продовжуватиме партнерство зі студією», — говорила Паскаль.

Деталі майбутньої стрічки вона не розкрила, попередивши, що команда картини триматиме все у секреті до останнього, щоб «глядачі отримали повноцінні враження».

Сам Том Голланд восени 2021 року в інтерв’ю журналу GQ зізнавався, що не знає, чи ще повернеться до ролі Людини-павука.

«Можливо, настав час рухатися далі. Можливо, для всесвіту Людини-павука краще зняти фільм про Майлза Моралеса (друга Людина-павук в оновленому всесвіті Marvel. — Прим. DTF Magazine). Але я маю зважати на те, що трапиться Пітером Паркером, потому що він — важлива частина мого життя. Адже якщо я гратиму Людину-павука після 30, значить у моєму житті щось пішло не так», — розмірковував в інтерв’ю актор, якому на той момент виповнилося 25 років.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis