Німецька мережа KFC перепросила за рекламу. Клієнтам компанії запропонували відзначити єврейський погром 1938 року

Німецька мережа ресторанів швидкого харчування KFC попросила вибачення перед своїми німецькими клієнтами за рекламну розсилку в додатку, що містила пропозицію відсвяткувати єврейський погром 1938 року смаженою куркою та сиром, пише Bild. Компанія пояснила це «технічною помилкою»

«Відзначте Кришталеву ніч — побалуйте себе мʼяким сиром та хрусткою куркою. Просто зараз у KFCheese!», — йшлося у повідомлення, яке отримали німецькі клієнти мережі у додатку в середу 9 листопада — у день 84-ї річниці єврейського погрому відомого як Кришталева ніч.

За годину користувачі отримали повідомлення з вибаченнями за таку пропозицію: «Ми дуже перепрошуємо, й негайно починаємо перевірку внутрішніх процесів з метою запобігти таким випадкам у майбутньому. Вибачте за помилку».

 

«Ми використовуємо напівавтоматичний процес створення контенту, що пов’язаний з датами, які відзначають на державному рівні. Цього разу ми не дотрималися нашого звичного внутрішнього процесу, що й призвело до такої помилки», — прокоментували ситуацію представники KFC у заяві виданню Busisness Insider.

Кришталева ніч (Kristallnacht, а також «ніч битого скла») — єврейський погром, що відбувся в ніч з 9 на 10 листопада 1938 року. Тоді німецькі нацисти спалили та пограбували синагоги та підприємства, що належали євреям, по всій Німеччині. 92 євреїв було вбито, ще 30 тисяч німецька влада відправила до концтаборів.

Кришталеву ніч вважають початком кампанії зі знищення євреїв нацистською Німеччиною.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis