Це відкритий лист від української електронної музичної спільноти

Представники української електронної сцени у відкритому листі звернулися до світових культурної та музичної спільнот з проханням «разом чинити спросив російській агресії». Вони закликали скасувати будь-яку співпрацю з російськими артистами, промоутерами, клубами, організаціями, які не чинять активний спротив діям своєї влади

Лист підписали 58 українських електронних музикантів, формацій, промоутерів та організаторів місцевих фестивалів електронної музики.

Текст листа:

«24 лютого Росія розпочала повномасштабне вторгнення на територію України. Відтоді країна агресор цілеспрямовано знищує українські міста і мирне населення. За попередніми підрахунками Державної служби надзвичайних ситуацій, за перший тиждень війни в Україні загинуло понад 2000 цивільних мешканців. Дії окупантів настільки жахаючі, що вже 2 березня Міжнародний трибунал у Гаазі розпочав розслідування воєнних злочинів РФ в Україні.

Погрожуючи використанням ядерної зброї, Володимир Путін унеможливлює байдужість будь-кого, незалежно від країни проживання. Протягом останніх днів ми, представники музичної спільноти, спостерігаємо за діями російських промоутерів, діджеїв, музикантів, які продовжують проводити заходи та виступати, в той же час, коли їхні співвітчизники бомбардують наші міста. Ми також спостерігаємо, як наші колеги з Росії, в тому числі ті, хто за статусом має найгучніший голос на міжнародному рівні, продовжують проявляти байдужість та закривати очі на ситуацію.

Ми, представники культурної та музичної спільнот, просимо всіх не стояти осторонь і чинити спротив російській агресії разом. Ми закликаємо вас:

— Скасувати будь-яку співпрацю з російськими артистами, промоутерами, клубами, організаціями, які не чинять активний спротив діям своєї влади і не перешкоджають військовому вторгненню Російської федерації в Україну;

— Закликати кожного громадянина Російської Федерації виходити на масові протести проти війни в Україні, або ж навпаки, чинити тихий спротив — не виходити на роботу та в будь-який інший спосіб саботувати виконання своїх обов’язків перед державою;

— Виключити з наглядових і дорадчих рад організацій представників, афілійованих з Російською державою;

— Відмовитися від будь-яких пожертв, фінансування та спонсорської підтримки з боку російських організацій та їхніх філій, що базуються в інших країнах». 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Rhythm Büro (@rhythmburo)

Звернення підписали:

20ft Radio
22:22
Arsenal XXll
Black! Factory Festival
Brave! Factory Festival
Closer
Closer Record Store
Cxema
DRIFT
Dzvin
Daria Kolosova
Detali / Detaliзація
Dots
Etapp Kyle
GOLDA Music Bistro
GRAM Bar
Green Eye Pro
ICKPA
Jana Woodstock
KTM
Kashtan Records
Kaleidoscopie Festival
Koloah
LOW Party
Kultura Zvuku
Laboratorium
Misterika Festival
Module. Exchange
Moon Koradji records
Nastya Muravyova
Neutral
Night Ambassadors
Am I Jazz? festival
Otel’
Povitrya
PORT
Psy Quest Crew
Psyshine.org.ua
Raavel
Rhythm Büro
Sentimony records
SkyGravity Festival & records
Solid
Strichka Festival
TreeTrolla records
TYSK
Uncovered Music Space
VESELKA
Vibronica Festival
Vladimir Gnatenko
Vtixa
Zolaa.
Авантаж
Вогник Бар
Земляни
Команда клубу Trace
Михайло Трофімов
Команда клубу ∄  (клуб на Кириллівській)

5 березня лейбли Standard Deviation (проєкт клубу ∄) та Mystictrax выпустили альбом-компіляцію «РАЗОМ ЗА УКРАЇНУ / TOGETHER FOR UKRAINE». Це збірка з 65 треків українських та міжнародних електронних музикантів. Всі гроші з продажу відправлять на підтримку українських військових, постраждалих жителів України та представників ЛГБТКІА+.

Також Boiler Room, який у березні мав втретє пройти у Києві, випустив лімітовану серію футболок на підтримку України.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis