У Львові відбудеться четверта вечірка із серії Dzvin

8 вересня у Львові в приміщенні книжкової фабрики Атлас, відомої як Актовий зал Fredra.61, пройде четверта вечірка Dzvin, організаторами якої виступають львівські діджеї Lstn та Nani  

Хедлайнером стане iO (Mulen) — київський музикант та власник лейблу Mulen Records, який рідко виступає в Україні. Відкриватимуть Dzvin засновник лейблу Laconica Alex Pervukhin та Ocean T, реліз якого скоро варто очікувати на цьому лейблі. Закінчиться вечірка першим b2b-сетом Nani та Lstn.

https://youtu.be/NuNJDTGQPgs

Ідея серії Dzvin з’явилась у львівських діджеїв Lstn (Дарко Лісень) та Nani (Настя Палько) ще у минулому році. «Тоді я жалівся на те, що до Львова ніяк не добереться Noizar — один з моїх улюблених діджеїв. Далі була фраза “ну так, давай, веземо” від Nani, а ще трохи потім виявилось, що кількість тих, хто нам подобається, але ще ніколи не був у Львові, набирається на цілу серію вечірок», — розповідає Дарко.

Гостями першої вечірки, що пройшла у грудні 2017-го, стали Noizar та Borys, які у тому ж році увійшли у список найцікавіших діджеїв світу за версією британського видання Crack.

«Взагалі нам дуже хотілося, щоб у вечірці відчувалась якась локальність, тому назва і візуальна естетика повинні були відсилати до однойменного львівського журналу, у якого в певний час були, на нашу думку, дуже круті обкладинки. Хоча почалося все з жарту», — продовжує Дарко.

Продаж квитків стартує 15 серпня. Ціна у передпродажу — 150 грн, а у день вечірки — 250 грн.

 Подія у Фейсбуці

Читайте також:

Подписывайтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку на сайте

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis