У Львові убезпечують пам’ятки культурної спадщини

Львівська міська рада працює над захистом місцевих культурних пам’яток, які належать до переліку Світової спадщини ЮНЕСКО. Церковні та будинкові вітражі демонтують і убезпечують захисними екранами, розташовані на вулицях скульптури, наприклад, на площі Ринок, обгортають вогнетривкими та захисними матеріалами

Також розберуть і заховають частини дерев’яного вівтаря «Голгофа» 14 сторіччя з Вірменського собору, серед них фігури розп’ятого Ісуса, Матері Божої та Марії Магдалини. Саму ж конструкцію вівтаря захистять металевими листами.

У Львові розташовуються понад 2500 пам’яток історії та архітектури. Історична частина міста та Святоюрський комплекс з 1998 року належать до світової спадщини ЮНЕСКО.


Популярні й не дуже думки про архітектуру Львова

Щоб дізнатись більше про архітектуру та культурну спадщину Львова, слухайте наш спеціальний подкаст, який ми записали разом з інноваційним партнером міського життя Visa в межах спільної подкаст-експедиції «Міста і люди». Епізод доступний для прослуховування на SoundCloud, Apple Podcasts та Google Podcasts. А тут ви знайдете більше наших подкастів.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis