В Україні запустили проєкт, де кожен українець може посприяти ізоляції російської економіки

Про створення проєкту під назвою Total Isolation of russia повідомив співзасновник monobank Дмитро Дубілет. Мета проєкту — «домогтись тотальної ізоляції росії від цивілізованого світу у всіх індустріях та регіонах»

За словами Дубілета, вони постійно будуть складати та оновлювати списки компаній, які продовжують торгувати з росією. На керівників фірм, по кожній галузі та кожному регіону, почнеться постійний інформаційний тиск.

Наразі почали збирати команду людей, які готові допомагати у роботі над проєктом. Усім бажаючим до участі потрібно заповнити форму за посиланням. Там зазначити, у якій галузі, професії та якому регіоні ви є спеціалістом.

«Вести бізнес з росією має стати так само неетично, як, умовно, використовувати дитячу працю або неекологічне виробництво. Більшості компаній важко на це наважитись, тож їм потрібно допомогти. Ми не будемо чекати, допоки нерішучі уряди оголосять росії тотальні санкції. Ми почнемо системну кампанію постійного тиску на керівників компаній по всьому світу і по всіх індустріях з метою припинення будь-яких економічних зв’язків з країною, яка розв’язала війну проти України», — написав Дубілет.


Дмитро додав: «Від цих народних санкцій має постраждати кожен пересічний росіянин (на жаль, в тому числі й порядні, які наважились виходити на мітинги). Ми маємо домогтись того, щоб в росії холодильник переміг телевізор, і російський народ вийшов, нарешті, зі свого зомбогіпнозу».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis