«У мене зник інтерес до нормальних фільмів». Гармоні Корін режисує стрічки зі штучним інтелектом

В інтерв’ю для вересневого номера GQ автор «Відв’язних канікул» (Spring Breakers) та «Пустопляса» (The Beach Bum) Гармоні Корін розповів про свою креативну фабрику EDGLRD та стрічку AGGRO DR1FT з Тревісом Скоттом. З допомогою штучного інтелекту режисер займається розробкою та створенням фільмів, відеоігор, одягу, «який можеш носити ти та твої цифрові аватари»

Трилер AGGRO DR1FT про досвідченого вбивцю у Маямі — перша стрічка Коріна та компанії EDGLRD. Її знімали термічними лінзами, що створюють ефект інфрачервоного випромінювання. Режисер називає картину «геймкором», а журналіст GQ — «не зовсім повнометражним фільмом, який має повторювані ритми сцен з відеоігри, багато стриптизерок і зброї». Прем’єра відбудеться вже першого вересня поза конкурсом Венеційського кінофестивалю.

«Я завжди хотів вийти за межі 2D, — розповідає Корін про EDGLRD. — І це буде схоже на естетичні наркотики. […] Ми намагаємось гейміфікувати фільми. [Наш новий проєкт] Home Invasion має часом вигляд шутера від першої особи, а всередині фільму загарбники грають в ігри. Ви скануєте QR-код і граєте разом з ними. Ми намагаємось побудувати механізм, який дозволить людям взаємодіяти з відзнятим матеріалом і фактично реміксувати або створювати власні фільми».

Знімаючи відео зі штучним інтелектом, режисер вже не цікавиться традиційним виробництвом фільмів, тому для нього «Call of Duty має кращий вигляд, ніж все, що зробив Спілберг». Гармоні більше отримує задоволення від малювання. Його роботи, схожі на фотореалістичні кадри з AGGRO DR1FT, можна подивитися у вересні у галереї Hauser & Wirth.

Втім, Корін не збирається обмежуватися ШІ: «Терренс Малік написав сценарій, до якого він бачить мене режисером. Це дійсно, дуже гарний сценарій. І це, мабуть, єдине, що може повернути мене до справжнього традиційного кіно».

Гармоні Корін — американський режисер, який працює з табуйованими темами та експериментальними техніками. Його дебютна стрічка «Гуммо» (Gummo) містить епізод із вбивством кішки та її поїданням, який надав фільму найжорсткіший віковий ценз NC-17 та змусив частину залу покинути прем’єру на кінофестивалі «Тельюрайд». 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis