Under Armour випустив нові кросівки для бігу

Бренд Under Armour представив модель UA HOVR Mega 2 Clone з новою системою амортизації, за допомогою якої атлети можуть ще якісніше контролювати рухи

Головним пріоритетом при створенні UA HOVR Mega 2 Clone став комфорт. Тому модель доповнена м’яким коміром на п’ятці, який захищає ахілові сухожилля, а також має потовщені устілку та верх.

Кросівки створені за допомогою технології UA Clone, яка дозволяє взуттю розтягуватися та адаптуватися під стопу із кожним поштовхом, що зменшує тертя.

Верхня частина моделі фіксує та центрує стопу на найбільшій амортизаційній платформі UA HOVR™, яку будь-коли створював Under Armour.

За словами бренда, модель має повністю гумову підошву з унікальною рельєфною текстурою для підвищеного зчеплення і міцності.

UA HOVR Mega 2 Clone синхронізується з додатком UA MapMyRun™ в реальному часі, щоб атлети отримували поради на основі особистих показників бігу: частоти та довжини кроків.

Модель вже можна придбати онлайн.

Детальніше про бренд ми розповідаємо у нашому матеріалі: Under Armour в Україні. Що треба знати про спортивний бренд з США.

Матеріал підготовлено за підтримки:

Інші новини про Under Armour:


Підписуйтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter та Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis