Бренду Under Armour виповнилось 25 років

Футболіст Кевін Планк заснував спортивний Under Armour 2 липня 1996 року. Сьогодні команда бренду святкує його 25-річчя. На український ринок Under Armour вийшов у грудні 2017 року

За словами Планка, він починав свій бізнес у підвалі бабусиного дому, а перші речі продавав на східному узбережжі США з заповненого одягом фургончика.

Наприкінці 1996 року Кевін отримав першу велику угоду та заробив 17 000 доларів. Після цього він перевіз штаб-квартиру бренду в офіс у Балтіморі, а вже у 2006 році Under Armour вийшов на ринок спортивного взуття та став конкурувати з Nike та adidas.

Однією з перших гучних розробок Планка стала технологічна спортивна форма з особливих синтетичних волокон. Вона змогла замінити спортсменам класичні для того часу бавовняні футболки, що миттєво набирали вологу та створювали дискомфорт.

Пізніше він удосконалив форму, розробивши нові футболки з запатентованої водовідштовхуючої мікрофібри. За Under Armour послідували і ключові конкуренти бренду (Nike, adidas і Reebok), які деякий час представили власні лінійки аналогічної одягу для спортсменів.

Кевін Планк покинув пост генерального директора бренду в кінці 2019 року.

Детальніше про бренд ми розповідаємо у нашому матеріалі: Under Armour в Україні. Що треба знати про спортивний бренд з США

Читайте  також:


Следите за DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis