У Берліні та Штутгарті покажуть сучасне українське кіно

У Берліні з 7 по 10 жовтня відбудеться кінофестиваль Ukraїnian Film Festival Berlin присвячений сучасним українським стрічкам. Його проводять в онлайн та офлайн форматах. Додаткові покази також пройдуть у Штутгарті з 7 по 23 жовтня. У програмі повного метру покажуть 6 фільмів, а у короткому, розділеному на два блоки, — 15. Квиток на показ коштує 4,5 євро, а абонемент — 30 євро. За підтримки незалежної ініціативи Plivka films фестиваль промотує українське кіно по світу

Ось що покажуть у програмі повного метру:

«Цей дощ ніколи не скінчиться» Аліни Горлової розповідає історію Андрія Сулеймана, який покинув Сирію, щоб оселитися в українському Лисичанську. Він вступає до товариства Червоного хреста, але через сімейні обставини змушений повернутися на батьківщину. 

Фільм «Погані дороги» розділений на 5 новел, кожна з яких розповідає історії людей на сході України під час війни. «Погані дороги» спершу існували у вигляді п’єси, яку в 2017 році поставив Лондонський театр Royal Court. В Україні її можна переглянути у Київському академічному театрі драми та комедії на лівому березі Дніпра.

Знімальна група стрічки «Сіль з Бонневілю» поїхала разом з мотолюбителями Максимом та Назаром у штат Юта, США. Там на дні висохлого озера чоловіки планують встановити світовий рекорд швидкості на радянському мотоциклі. 

Дебютна стрічка Ганни Ярошевич «Май далеко — май добре» розгортається навколо німця Мішеля, який переїхав до України. Мішель пасе буйволів та веде життя типового дауншифтера, але проблеми в сім’ї та робота змушують його постійно повертатися до Німеччини. 

«Стоп-Земля» Катерини Горностай отримала Кришталевого ведмедя у секції Generation 14plus Берлінського кінофестивалю і тепер її знову покажуть у місті. Режисерка зняла кіно про 16-річну Машу та її однокласників, які переживають перші закоханості, зради та тривоги в одній з київських шкіл. 

«Із зав’язаними очима» Тараса Дроня розповідає про борчиню MMA Юлю. Вона втрачає інтерес до професії після зникнення нареченого на війні. Юля починає нові взаємини, але отримує сповіщення про те, що чоловік живий та потребує операції. Головній героїні доводиться обирати: продовжувати нове життя чи повернутися до старого. 

Читайте також:


Слідкуйте за DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis