В Івано-Франківську відбудеться фестиваль електронної музики «Detaliзація»

Організатори серії техно-вечірок Detali в Івано-Франківську запускають новий проект — 24-годинний фестиваль електронної музики й сучасного мистецтва «Detaliзація». Вже анонсували три сцени, лайнап із 28 українськими та іноземними діджеями й мистецьку резиденцію

Перша «Detaliзація» відбудеться 15 червня. «У Києві є Strichka та Brave! Factory, а в західному регіоні України немає нічого подібного. Ми хочемо зібрати в себе найзатятіших поціновувачів якісної електронної музики», — розповідає куратор промогрупи Detali Олесь Зазулін.

Фестиваль також стане своєрідним святкуванням дворіччя серії вечірок Detali. Але, за словами організаторів, вже зараз вони поставили собі за мету, щоб він став центральною подією незалежної електронної музики в Західній Україні та відбувався щорічно.

У коментарі DTF Magazine Зазулін уперше називає локацію фестивалю — це покинуті будівлі їдальні й спортзалу заводу «Автоливмаш». «Як і завжди, ми проводимо свої івенти в індустріальних локаціях Івано-Франківська. Основні танцполи й мистецькі зони будуть у приміщеннях, ембієнт-зона — на вулиці, якщо це дозволить погода».

Зазвичай Detali зосереджуються на техно, однак для фестивалю вирішили зробити рівноцінні техно- й хаус-сцени та додати ембієнт.

Загалом на трьох сценах виступлять 28 музикантів. Серед них, наприклад, Igor Glushko, Vera Logdanidi та Na Nich — засновники київської формації Rhythm Büro, які представлять власний шоукейс на одній із сцен фестивалю, а також резиденти київського Closer — Noizar і Borys. Водночас значна частина лайнапу — це репрезентація діджеїв із Західної України й локальних промогруп.

Сцена 1

ERIC CLOUTIER [Berghain, The Bunker, Detroit] IGOR GLUSHKO [Rhythm Büro, Closer, Kyiv] VERA LOGDANIDI [Rhythm Büro, Kyiv] NA NICH [Rhythm Büro, Kyiv]HAZE [Detali, Chernivtsi]

Сцена 2

HAVANTEPE [Sublime Porte, Berg Audio, Luck Of Access, Istanbul] VID VAI [Phi, Assemble Music, Ljubljana] NOIZAR [Closer, Kyiv]BORYS [Closer, Kyiv] RUSTAM [Port, Odesa] LAWRIN [Lviv] YURII [I-F] NA31 [Detali, I-F] LWIE [Luminous Cru, Chernivtsi] DJ 69 [Hypnohouse, Lviv] LEGGO [Moral’, Ternopil] ALEX PERVUKHIN [Zavtra, Laconica, Lviv] MIKE TROFIMOV [420, Lviv] FUNKFLASHER [Lviv]

Сцена 3

TOFUDJ [Kyiv] ACID JORDAN [Kyiv] VLAD BERGMAN (live) [Kyiv] SATURN SMOKIN [I-F] birrrrrrrd [Kyiv] YURIIHANG (live) [I-F] XAORA (live) [I-F] TARRA [Capsule, Chernivtsi] ANTO [Capsule, Chernivtsi]

Також на «Detaliзації» зіграє американець Eric Cloutier, який нині живе в Берліні, Havantepe зі Стамбула й Vid Vai з Любляни. «Ми давно планували привезти кількох артистів з лайнапу, вони здаються нам цікавими та одними з найяскравіших представників своєї локальної сцени. І насправді дивно, що раніше Vid Vai та Havantepe не бували в Україні, наприклад, у Closer, зважаючи на свою визнаність у колах селекціонерів. З українських артистів ми також обирали, на наш погляд, найбільш актуальних і професійних», — пояснює принцип формування лайнапу Зазулін.

Eric Cloutier
Havantepe
Vid Vai

Імена художників, які братимуть участь у фестивалі, поки не називають. Водночас відзначають, що це митці з різних міст України, а все відбуватиметься у форматі резиденції, якою керує організація Інша Освіта. «В основному це будуть медіа роботи, — пояснює Олесь Зазулін. — Щодо концепції, то ми спробували подумати над поняттями деталізації та потоку».

«Detaliзація» у Фейсбуці


Следите за DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis