В росії заборонили видавати книжки Ернеста Гемінґвея

Фонд Hemingway Foreign Rights Trust, що опікується літературною спадщиною письменника, зупиняє співпрацю з російськими видавцями, пише «Видавництво старого Лева». Голова фонду Майкл Катакіс також розказав про завершення переговорів про новий контракт із сербським видавцем через підтримку Сербією росії

«Я переконав видавництво Simon & Schuster не продавати книги в росію і не вести з ними жодних справ. Я і надалі припинятиму стосунки з будь-якою нацією, яка зараз підтримує росію, з будь-якої причини чи обґрунтування. Я намагаюся зробити свій внесок тут. Це не дуже багато, я знаю, але, проте, це щира заява, що я підтримую народ України не лише словами, але й діями», — написав Каткіс у листі до «Видавництва старого Лева».

Також він перепросив за те, що США не надає Україні допомоги, наприклад, «закритого неба» та додаткового озброєння, а також за невиконання умов Будапештських угод.

Ернест Гемінґвей відомий своїми антивоєнними та антифашистськими романами «Прощавай, зброє!», «Фієста. І сонце сходить», «По кому подзвін». Письменник брав участь у Першій та Другій світових війнах, і в основі його творів лежать саме особисті враження та роздуми про війну.

Права на видання творів Гемінґвея в Україні належать «Видавництву старого Лева».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis