Walt Disney, Warner Bros., Sony, Paramount, Universal не показуватимуть у Росії свої майбутні фільми

Warner Bros., Disney и Sony призупинили прокат своїх фільмів у Росії, пише The Hollywood Reporter. Видання вважає, що інші студії також наслідуватимуть приклад найближчим часом. Це означає, що 3 березня у російських кінотеатрах не вийде «Бетмен» Метта Рівза, 10 березня не вийде мультфільм «Я — панда», а 24 березя — «Морбіус» з Джаредом Лето

«На фоні гуманітарної кризи в Україні, WarnerMedia призупиняє реліз “Бетмена” в Росії. Ми продовжимо слідкувати за розвитком ситуації. Ми сподіватимемося на зміни та мирний фінал цієї трагедії», — йдеться в заяві WarnerMedia.

Серед інших релізів Warner Bros., Disney і Sony, які планувалися у 2022 році: «Доктор Стрендж: У мультивсесвіті божевілля», «Фантастичні тварини: Таємниці Дамблдора», «Елвіс», «Тор: Любов та грім», «Базз Лайтер», «Чорна Пантера: Ваканда назавжди», «Аватар 2» и «Людина-павук: Крізь всесвіти 2».

Paramount переносить на невизначений термін релізи «Загубленого місто» з  Сандрою Буллок та Ченнінгом Татумом, який мав вийти в прокат сьомого квітня, і продовження «Соніка», який мав вийти 31 березня.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis