Вийшов трейлер третього сезону «Королівства» Ларса фон Трієра

Реліз першої серії третього сезону «Королівства» Ларса фон Трієра відбудеться на тримінгу MUBI 27 листопада. Повна назва третього сезону — «Королівство: Вихід». Сценарій написав фон Трієр спільно з Нільсом Форзелем, який працював над першими двома частинами шоу

У третьому сезоні знялися Боділь Йоргенсен, Ларс Міккельсен («Відьмак»), Девід Денчик («Сніговик», «007: Не час помирати»), Александр Скашґорд («Велика маленька брехня», «Варяг»).

Третій сезон стане для серіалу фінальним.

«Королівство» — данський серіал, створений Ларсом фон Трієром. Шоу містить два сезони по чотири серії, які виходили у 1994 і 1997 роках.

Події серіалу розгортаються в нейрохірургічному відділенні Королівського госпіталю Копенгагена — головному госпіталі Данії, відомим під назвою «Riget». Це слово можна перекласти як перекладається як «царство» або«королівство», воно також відсилає до данського dødsriget — царства мертвих.

Персонал клініки та пацієнти госпіталю стикаються з різними суспільними й паранормальними явищами. Серед особливостей серіалу прихований гумор, жовто-коричнева колірна гамма, зернистість зображення, різка зміна кадрів і присутність двох посудомийників з синдромом Дауна, які обговорюють в деталях те, що відбувається в госпіталі, але не беруть участі у подіях шоу.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis