Японський бренд Fxxking Rabbits випустив футболки з «Мона Лізою» у торті

Через два дні після інциденту з «Мона Лізою» у Луврі, токійський бренд Fxxking Rabbits випустив серію футболок з фотографією картини із замазаним тортом захисним склом 

На спині футболок розмістили фотографію з «Мона Лізою», зробленою відвідувачами музею одразу після інциенту, а передню частину доповнили нагрудною кишенею з написом A Piece of Cake («Шматок торту»).

За словами бренду, їх дроп «відображає сучасне суспільство».

Оформити передзамовлення на футболки можна на сайті Fxxking Rabbits. Ціна — 60 доларів.

29 травня невідомий чоловік, переодягнений у жінку похилого віку, під’їхав у Луврі до картини Леонардо да Вінчі на інвалідному візку та намагався розбити куленепробивне захисне скло. Після невдалої спроби чоловік змастив скло тортом та розкидав навколо себе пелюстки троянд.

Невідомого одразу вивела охорона, пізніше працівники Лувру очистили скло від торту. «Деякі люди намагаються знищити Землю. Подумайте про Землю. Художники, подумайте про Землю. Ось ому я це зробив», — викрикував чоловік після затримання.

Його особу наразі не ідентифікували. За словами місцевих видань, хлопець може бути активістом, який влаштував акцію для привернення уваги до захисту природи.

Представники Лувру поки не прокоментували інцидент.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis