Український бренд RCR Khomenko випустив спеціальну футболку з наліпками до Дня Києва

На честь Дня Києва, який цьогоріч припадає на 29 травня (його святкують в останню неділю травня), бренд української дизайнерки Ясі Хоменко випустив спеціальний пак. До нього ввійшли біла футболка та наліпки з символами української столиці, які можна наклеїти на футболку

«Друзі, ми підготували для вас спеціальний набір до Дня Києва — стікерпак з футболкою! Київ для нас — це наше пульсуюче серце, любов на все життя та єдине місце сили! Київ, любимо тебе неймовірно!», — написав бренд у соцмережах.

Хоменко розповіла DTF Magazine, що на створення такої DIY-футболки її з командою надихнули воркшопи з самопринту, які вони регулярно влаштовують протягом останніх років. Нараз вони активно розвивають саме цей напрямок RCR Khomenko, щоб «кожен зміг відчути себе творцем і апдейтити свій гардероб». 

За словами дизайнерки, наліпки зроблені зі спеціальної термоплівки, їх можна нанести на футболку за допомогою праски. Детальна інструкція як це зробити правильно розміщена на сайті бренду. Хоменко також рекомендує прати виріб при температурі не вище за 30 градусів.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений RCR KHOMENKO 🇺🇦 (@rcr_khomenko)

Купити пак можна на сайті. Ціна 55 доларів.

У квітні бренд представив новий дроп humanitarian aid project. Для виготовлення речей команда використала пошкоджений та неносибельний одяг, наданий жителям України як гуманітарна допомога.

За словами Ясі, ідея колекції виникла після того, як вона «побачила нескінченні купи одягу» в одному з гуманітарних пунктів Івано-Франківська. Докладніше про дроп ми розповідали тут

Яся Хоменко — український дизайнер та засновниця бренду RCR Khomenko, запущеного у 2011 році. Провідними мотивами бренду Ясі стали апсайклінг та усвідомлена мода, а також гендерно-нейтральний одяг. У 2019 році дизайнерка запустила новий бренд — ХОМЕНКО. Про його дебютну колекцію ми розповіли тут.

Детальніше про Ясю та її роботи читайте в нашому інтерв’ю.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis