adidas обіграв мем з Гомером Сімпсоном в новій моделі Stan Smith

adidas розширює лінію взуття, присвячену персонажам мультсеріалу «Сімпсони». В жовтні бренд представив модель adidas Superstar із зображенням Мардж Сімпсон, а тепер снікер-акаунт @brkicks показав фото нової версії класичних Stan Smith — їх присвятили мему з Гомером Сімпсоном, який ховається у кущі

Нові Stan Smith випустили у звичному дизайні: з білим шкіряним верхом та жовтою підошвою.

Акцентом пари став плюшевий зелений задник та вишите зображення Гомера, який, дублюючи той самий мем, входить в кущ. Кеди також доповнили золотим написом з іменем Гомера сбоку, портретом персонажа на язичку та логотипом «Сімпсонів» на устілках.

adidas поки офіційно не анонсував модель. Hypebeast пише, що реліз нових Stan Smith може відбутися найближчими місяцями в магазинах бренду.

В листопаді 2021 року adidas випустив кросівки Superstar Snowball, створені у вигляді другого кота сімейства Сімпсонів Сніжка-2. В жовтні цього року лінію Superstar доповнили парою із Мардж Сімпсон — основу кросівка виконали у вигляді волосся персонажа.

В жовтні adidas Originals та дизайнер і засновник однойменного бренду Дерріл Браун випустили спільну модель кросівок на основі силуету adidas Campus 80.

Докладніше про пару ми розповідали в нашому матеріалі.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis