adidas та Gucci випустили кросівки Gazelle на платформі

В травні 2022 року adidas та Gucci анонсували першу спільну колекцію, до якої ввійшов одяг та декілька варіацій футбольних кросівок adidas Gazelle Low. Для другої осінньої колаборації бренди приготували ще п’ять нових колорвеїв моделі, а також нову пару adidas x Gucci Wedge Gazelle 

adidas x Gucci Wedge Gazelle — це оновлена версія культового силуету спортивного бренду. Головний акцент кросівок — масивна висока резинова платформа в основі.

Шкіряний верх моделі виконали в золотому кольорі з чорними вставками та трьома смугами adidas. Його доповнили червоною шнурівкою та синім ярликом з написами adidas та Gucci на язичку.

 

Реліз кросівок запланований пізніше у вересні. Ціна пари — 660 фунтів стерлінгів.

Реліз першої спільної колекції adidas та Gucci відбувся 7 червня. Її тематикою став стиль 1980-1990-х, а всі речі виконані переважно у зеленому, синьому, червоному та жовтому кольорах.

Серед речей в ній представили спортивні костюми, кардигани, футболки-поло, сорочки, жилети, штани, сукні, панами та пов’язки на голову. Взуття в колекції представлене декількома колорвеями класичної футбольної моделі adidas Gazelle Low, фірмовими лоферами Gucci, туфлями на підборах та сабо, а аксесуари — великими шкіряними спортивними сумками та кросбоді.

Одяг та взуття з колаборації доповнили подвійним брендингом та монограмами.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis