Дивіться трейлер нового серіалу Раяна Мерфі про серійного вбивцю Джеффрі Дамера

Netflix випустив перший трейлер нового серіалу Раяна Мерфі Monster: The Jeffrey Dahmer Story («Монстр: Історія Джеффрі Дамера») — історії про серійного вбивцю Джеффрі Дамера, який переховувався протягом 13 років. Прем’єра на стримінгу відбудеться 21 вересня 

Серіал Мерфі сфокусується на злочинах Дамера, а частина розповіді розгорнеться від їхнього обличчя. Крім того, проект порушує питання бездіяльності та некомпетентності поліцейських, через які Дамеру вдавалось продовжувати скоювати вбивства. У серіалі покажуть «щонайменше 10 випадків, коли Дамера відпускали після затримання».

Головну роль у проєкті виконав Еван Пітерс («Американська історія жахів», «Люди Ікс»). До касту також ввійшли Нісі Неш («Королеви крику»), Пенелопа Енн Міллер (+Тінь»), Колін Форд («Під куполом») і Річард Дженкінс («Форма води»).

Джеффрі Дамер — реально існуючий серійний вбивця, жертвами якого стали 17 підлітків і чоловіків. Всі злочини він скоїв в американському місті Мілуокі з 1987 по 1991 рік, за що його прозвали «Монстром з Мілуокі». Після вбивства Дамер ґвалтував тіла своїх жертв, а потім вживав їх у їжу.

Заарештувавши Джеффрі, суд визнав його осудним та засудив до 15-ти довічних термінів. У 1994 році у в’язниці Дамера вбив інший ув’язнений.

Над проектом Мерфі працював разом зі сценаристом Ієном Бреннаном («Хор», «Королеви крику»), а режисерами виступили Карл Франклін («Мисливець за розумом», «Картковий будинок») та Джанет Мок, яка працювала з Мерфі над серіалами «Поза» та «Голлівуд».

Райан Мерфі підписав п’ятирічний контракт із Netflix у 2018 році. За його словами, стрімінг дав йому зелене світло на розробку 10 проєктів.

Режисер вже випустив серіали «Голлівуд», «Політик», серіал-приквел до фільму «Пролітаючи над гніздом зозулі» про медсестру Ретчед, а також фільм The Boys in the Band.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis