Анджеліна Джолі зіграє оперну діву Марію Каллас

Анджеліна Джолі виконає головну роль у майбутньому байопіку Пабло Ларраіна («Спенсер», «Джекі») про грецьку оперну діву Марію Каллас, пише IndieWire. Зйомки стрічки заплановані на літо 2023 року

Картина розповість «буремну, красиву та трагічну історію життя Каллас від першої особи». Дія розгортатиметься у Парижі 1970-х років, де співачка прожила останні роки та померла у 1977.

Сценарій фільму напише Стівен Найт, який співпрацював з Ларраіном над «Спенсер» — історією про принцесу Діану з Крістен Стюарт у головній ролі.

Анджеліна Джолі завершила зйомки своєї четвертої режисерської роботи Without Blood. В основі картини — роман італійського письменника Алессандро Барікко, який описує життя після безіменного воєнного конфлікту. Книгу називають дослідженням «універсальних істин про війну, травму, пам’ять і зцілення». У головних ролях у Without Blood знялися Сальма Хайєк та Деміан Бічір («Мерзенна вісімка»).

Ларраін наразі працює над вампірською комедією El Conde про чилійського диктатора Августо Піночета. А Найт пише сценарій до повнометражного фільму за серіалом «Гострі картузи».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis