Співзасновник та вокаліст гуртів «…И Друг Мой Грузовик» та «ВГНВЖ» Антон Слєпаков записав два треки «Трансляція» та «Вдячний» й опублікував їх мініальбомом під назвою «warнякання».
Перший трек розповідає зокрема й про російську пропаганду та ситуацію в українських містах, які опинилися під обстрілами. У «Вдячний» Слєпаков розмірковує про поведінку російських військ та власний стан після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну
«Перші два тижні здавалося, що музика померла назавжди. Що найточніша та відповідна ілюстрація спорожнілого міста — дзвінка тиша. Але через якийсь час слова та звуки стали виповзати з віддалених раковин. Поки ми живі й можемо фіксувати те, що відбувається, ми це робитимемо, як можемо та вміємо», — написав музикант.
Фотографію для обкладинки Слєпаков обрав з-поміж світлин фотографа видання «Ґрати» Стаса Юрченка, який наразі документує війну у Києві та області. На ній зображений робочий стіл фотографа «в сховищі в перший комендантський день».
Німецький композитор Ганс Циммер (автор музики до «Дюни», «Інтерстеллар», «Дюнкерка» та інших фільмів) наразі гастролює Європою разом з 10 музикантами оркестру Одеського оперного театру, яким команда композитора допомогла виїхати з України.
Під час виступу 15 березня у Кельні він з оркестром виконав композицію, написану для фільму «Диво-жінка 1984». Її присвятили усім українським жінкам, а під час виконання на екрані показали український прапор та фотографії українок, які служать в Збройних силах України.