Артисти, що вплинули на звучання клубу: Standard Deviation готує альбом до дворіччя ∄

До дворіччя клубу ∄ («Клуб на Кирилівській») лейбл Standard Deviation випустить альбом-компіляцію Vertex. До нього увійдуть вісім композицій артистів, які «зробили значний внесок у звучання клубу». З них чотири роботи іноземних музикантів — Nene H, Sedef Adasi, DJ Tool і Salome, та ще чотири треки місцевих — резидентів Nastya Vogan і Recid, а також Gael та Omon Breaker

Вертекс — точка, в якій зустрічаються й перетинаються кілька ліній чи об’єктів, створюючи водночас цілісну структуру.

«Цей концепт символічний як для ∄, так і лейбла Standard Deviation: поєднувати контркультури та створювати інклюзивний діалог між локальними закордонними артистами», — пояснює команда лейбла.

Реліз доповнить друковане видання, до якого увійдуть розмови між артистами, записані Мар’яною Березовською — засновницею журналу Borshch. Ілюстрації для зіну намалювала київська художниця Fata Morgana.

Спеціально для видання Nene H поговорила с резиденткою ∄ — Nastya Vogan, співзасновник берлінської серії вечірок Mala Junta — DJ Tool з однією з ключових фігур київської квір-сіцени — Gael, новий артист Standard Deviation — Omon Breaker — з резиденткою Herrensauna — Salome, а Sedef Adasi — з резидентом ∄ — Recid. 

Standard Deviation називає Vertex компіляцією, призначеною для танцполів, звучання якої варіюється від вокального тек-хаусу, ейсід-хаусу та електро до швидкого техно, трансу й EBM.

«Широкий спектр музичних напрямів у цьому релізі відображає ідентичність ∄. Особливі колаборації, як, наприклад, вокальна робота Nene H та Nik Mantilla, а також композиція Omon Breaker, створена за участі української EBM-групи Garden Krist, ілюструють Standard Deviation відносно зміщення кордонів між жанрами й заохочення експериментів», — коментує команда лейбла.

Реліз Vertex відбудеться першого грудня 2021 року.

Альбом уже доступний для передзамовлення на Bandcamp. Також там можна послухати перший трек Catch Us від Salome. 

Що ще ∄ готує до дворіччя

20 листопада у клубі відбудеться вечірка. В лайн-апі заявлені резиденти, дружні артисти та нові імена: Adriana Lopez, Ben Sims, Dixon, Gabrielle Kwarteng, Job Jobse, Muallem, Nastia, Nastya Vogan, Sally C, Serge Jazzmate B2b Pavel Plastikk, Stephanie Sykes, Voin Oruwu Live.

Також на цій вечірці відкриють новий танцпол — Second Floor. Із таймінгом можна ознайомитися на сайті stimulation.zone чи в Телеграм-каналі ∄.

Докладніше про ∄ ми розповідали в нашому матеріалі 

До першої річниці ∄ Standard Deviation випустив альбом-компіляцію Intermission. До нього увійшли треки восьми українських музикантів, серед яких резиденти клубу Nastya Vogan і Recid, а також Voin Oruwu та Tofudj, експериментальний музикант John Object, артистки Katarina Gryvul і Maryana Klochko зі Львова та продюсер Genetica із Запоріжжя.

  

∄ — київський клуб на Кирилівській на Подолі, що позиціонує себе як «безпечний небінарний простір». Докладніше про нього ми розповідали тут і тут.

Власний лейбл Standard Deviation клуб запустив у серпні 2020 року. Його першим музичним проектом став реліз електронних продюсерів Nene H та Poly Chain.

Яким буде новий сезон на «Кирилівській»: власна квір-вечірка, лекції та ще довші Club Night


Следите за DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis