BetterMe запустили програму тренувань для людей з ампутаціями

Українська компанія BetterMe, що займається створенням застосунків у сфері здоров’я та фітнесу, розробила програму реабілітації для людей з ампутаціями кінцівок. Над Limb Loss Workouts команда працювала разом з українським стартапом з виробництва біонічних протезів Esper Bionics та благодійним фондом Future For Ukraine

В BetterMe розповіли, що застосунок призначений для того, щоб допомогти людям з різними видами ампутацій кінцівок «відновити силу, рухливість та повернутись до повноцінного та активного способу життя».

Програму з понад 200 відеоправ розробили з урахуванням конкретних потреб та за участі сертифікованих фізіотерапевтів. Тренування різної інтенсивності та тривалості призначені для людей з ампутаціями верхніх та нижніх кінцівок, а також тих, хто має досвід користування протезом.

Показують вправи п’ятеро інструкторів з ампутаціями та протезуваннями різних типів — для детальної демонстрації особливостей кожного із завдань. Divoche.media пише, що акцент програми тренувань зробили на чотирьох основних напрямках: зміцнення м’язів кукси та кора для нормалізації ходи, вправи на гнучкість для підтримки рухливості суглобів та профілактики м’язової скутості, а також кардіотренування для підвищення витривалості та вправи на рівновагу.

Divoche.media

Середня тривалість тренування для людей з ампутацією нижньої кінцівки — 25 хвилин, а до програми входять різні види планки, вправи на спині, скручування та розтяжка. Середня тривалість тренування для людей з ампутацією верхньої кінцівки — 10 хвилин, в програмі — вправи на згинання та розгинання рук чи розпрямлення ліктьових суглобів. Окремі вправи можна виконувати із додатковим інвентарем: гантелями чи обтяжувачами.

В серпні 2-23 року видання The Wall Street Journal, посилаючись на дані українського фонду Houp Foundation та німецького виробника протезів Ottobock, повідомило, що від 20 до 50 тисяч українців втратили одну або кілька кінцівок з початку повномасштабної війни 24 лютого.

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis