Слухайте новий випуск DTF Magazine Mix. Тут виключно українська електроніка, зібрана PLEDOV

DTF Magazine продовжує серію міксів за участі як нових імен, так і вже впізнаваних героїв української електронної сцени. В новому епізоді київський музикант, промоутер і засновник лейблу Polygon Гарік Пледов (PLEDOV) представляє селекцію маловідомої української електронної музики, анрелізів та різних стилів. А також коротко знайомить із кожним артистом, трек якого він обрав 

Загалом у міксі — 22 треки від 11 артистів. Це техно, хаус, електро, герідж, брейкбіт, хіп-хоп, дабстеп, транс, експериментальна музика і навіть діпхаус.

За словами музиканта, спочатку він хотів «зібрати повільну “подкастову” електроніку, розбавивши її треками українських продюсерів», проте, лишивши повідомлення про пошук артистів для міксу, отримав близько 100 треків. У фінальному варіанті вийшла селекція виключно української музики. 

«Цим міксом хотілося показати не тільки багатогранність української електронної музики, а й різносторонність музикантів, якомога більше розкрити самих артистів. Тому більшість із них повторюються, а зібрані треки — здебільшого невипущені релізи, демки, свіжий матеріал чи музика, яка так і залишилася в тіні», — говорить Гарік Пледов. Фінальним мастерингом мікса займався Slimjuh.

PLEDOV про артистів, треки яких обрав для міксу 

Jeremy Star

«Мені хотілося почати подкаст із чогось “неелектронного”, хіп-хопового, місцями джазового, фанкового. Джеремі дуже досвідчений музикант і диджей, мені подобається його підхід до написання. Всі інструментальні партії написані ним особисто, а зіграні або самим автором, або іншими музикантами. Скретчі у треках теж його власні. Це не класичні семпли, як я подумав при першому прослуховуванні, а повноцінний авторський матеріал»

Mootney

«Молодий та перспективний продюсер, який скоро представить досить незвичний реліз на лейблі Progressive Future музиканта Alex Savage. Жоден із використаних треків ще не виходив. Вони дуже різні, але у всіх прослідковується унікальний, незвичний почерк і підбір звуків».  

SVZZ

«Ігор, мабуть, один із найбагатогранніших і найсильніших продюсерів України. Його нещодавній дебютний DNB-реліз під псевдонімом Geyera — це дуже глибока доросла робота, яку я радив би послухати кожному, незалежно від того любите ви DNB чи ні. Для міксу використані роботи з його релізу “Bien-aimé” та кілька невипущених треків»

Peshka

«Стежу за його творчістю ще з часів існування київського клубу River Port. Завжди заворожував його глибокий звук та різноманіття настроїв, навіть у межах одного треку. Марк дуже класний диджей, а його нещодавній запис із виступу в К41 100% вартий уваги». 

JorDee

«Це артист із дуже широким жанровим і перформативним спектром, із високим професіоналізмом. Жора не лише продюсер, але і співак, диджей та лайв-перформер. Його торішній виступ на фестивалі “Брудний пес”, де він грав свої треки, використовуючи фрукти, дуже вражає. На жаль, запису не лишилось, але я наполегливо раджу ознайомитися з його творчістю та творчістю його лейблу Never Be Normal. До міксу потрапили його випущені роботи — це здебільшого контраст низьких тембрів та ейфорійних і атмосферних тонів. Дуже грувова музика».

Bunht

«Проєкт Ярослава Маяка, учасника електронного попгурту “ТОНКА”. Під цим псевдонімом музикант розкриває себе з мінімалістичної, суто електронної сторони. Для міксу я взяв його невипущений трек Ljutic. Це повільна глибока робота, яка привернула мою увагу незвичністю своєї форми».

Shjva

«Дивно, що до цього часу я нічого не чув про цю продюсерку і диджейку. Атмосферне трансове звучання треку Neogen із її нового ЕР заворожує».

Andrey Sirotkin

«Андрій надіслав мені приблизно 10 треків, і, була б можливість, я б присвятив йому цілий мікс. Артист спеціалізується здебільшого на техно, але в репертуарі можна натрапити на цікаві “ламані” роботи. Андрій також веде свій музичний подкаст та має на рахунку понад 30 релізів, частина з яких випущена на досить відомих європейських лейблах».

Міша Sub.Stance

«Це невизнаний (поки що) музичний геній сучасності. Міша наразі активно співпрацює з RUSIIICK над їхнім дебютним альбомом “РЕАКТОР”. У ньому поєднуються сучасна електроніка, олдскульне брейкбіт (бігбіт) звучання та панк. Він також пише у жанрах DNB, хіп-хоп, мінімал, брав участь у створенні джинглів для фестивалю “Брудний пес” та співпрацює з попсценою, де зводить та мастерить матеріали, грає на електрогітарі. До подкасту потрапив його ремікс на трек “Зграя”, що вийшов у межах серпневої компіляції “Київ воєнний”».

victor.b.

«На жаль, мені мало відомо про цього артиста, окрім того, що це одесит із відмінними скілами в написанні музики. Музикант грає лайви та має безліч крутих релізів».

Poly Chain

«Думаю про Сашу багато хто чув. Активістка, адептка електро, відмінна диджейка та продюсерка. Постійна гостя лейблу Polygon. Обидві роботи, взяті для міксу, ще не виходили, але от-от побачать світ на одному відомому лейблі, назву якого Саша попросила тримати в таємниці»

Треклист:
  1. Jeremy Star — What i Wanna Say [Own Art LP] 
  2. 2. Jeremy Star — Now Is Time [Own Art LP] 
  3. 3. Jeremy Star — From Da Hood [Own Art LP] 
  4. 4. Jeremy Star — Send mind In Motion [unreleased]
  5. 5. Mootney — NEST [unreleased]
  6. Peshka — Averuna [Neo Violence VA] 
  7. Bunht — Ljutik [unreleased]
  8. Shjva — Neogen 
  9. victor.b — did [MK-1 LP] 
  10. SVZZ — untitled [unreleased]
  11. SVZZ — Weird (Bonus) 
  12. Archer Hubart & JorDee — Feel
  13. Peshka — Your Behind [unreleased]
  14. SVZZ — untitled [unreleased]
  15. Mootney — Liquid Ruby [unreleased]
  16. victor.b — suit [MK-1 LP] 
  17. Peshka — Blow Your Mind [unreleased]
  18. Andrey Sirotkin — Imperfection Is Beautiful [single] 
  19. victor.b — nocturnal overtune [Shadowbound Odyssey EP] 
  20. SVZZ — BYSS [Bien-aimé EP] 
  21. Poly Chain — untitled [unreleased]
  22. Paat., RUSIIICK — «Зграя» (Sub.Stance remix) 
  23. Poly Chain — untitled [unreleased]

Послухати інші мікси з серії DTF Magazine Mix можна на нашому SoundCloud

Більше про PLEDOV

Гарік Пледов виходець з ком’юніті, яке з’явилося на базі клубу Keller. Разом з Дарією Колосовою та Євгеном Берчієм він був у складі промогрупи Materia, де займався букінгом і госпіталіті. Згодом, коли диджейська кар’єра Колосової активізувалась, а Гарікові стало затісно в рамках промогрупи, вони провели прощальну вечірку у вересні 2021-го і припинили діяльність формації.

За місяць до початку повномасштабної війни Гарік розпочав серію вечірок Polygon: разом з диджейкою і близькою подругою формації Mell G (Німеччина) відправився в мінітур українськими містами. З початком війни Гарік почав виробляти бронежилети та волонтерити, а згодом став одним з найактивніших діячів музичної сцени. Тепер Гарік організовує фестивалі «Мистецтво — Зброя!» та «Брудний Пес» в Києві і за його межами, курує лейблом Polygon, який з’явився на базі промогрупи Polygon, і активно просуває український контент за кордоном.

В серпні ми випустили велике інтерв’ю з Пледовим та поговорили з ним про виникнення і концепт фестивалів «Мистецтво — Зброя!» і «Брудний Пес», як їм вдалося зібрати лайнап зі 100+ імен, а також про те, що відрізняє теперішню київську електронну сцену від тієї, що була до 25 лютого, і як зрештою з’явилася назва «Брудний Пес».

Раніше мікси для нас записали електронні музиканти Koloah, Maryana Klochko, ТУЧА, Recid, Люсі, Tofudj, AXT, YUVI, EAZY та ONSHAIVAN.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis