Black Eyed Peas виступили на польському гомофобному телеканалі з райдужними повʼязками

Гурт Black Eyed Peas вдягнув райдужні повʼязки для виступу на новорічному концерті польського телеканалу TVP2, пише Deadline. Канал фінансує керівна польська партія «Право і справедливість» (Prawo i Sprawiedliwość), яка лобіює гомофобні закони. Гурт отримав за виступ гонорар у мільйон доларів

Один з учасників гурту Will.i.am під час виступу оголосив, що наступний трек вони присвячують єднанню.

«Наступну пісню ми присвятимо всім, на кого цьогоріч направляли ненависть. Єврейські спільноти — ми вас любимо, люди африканського походження по всьому світу — ми вас любимо, ЛГБТК-спільноти — ми вас любимо», — сказав вокаліст Black Eyed Peas.

Після виступу гурту депутат польського Сейму Януш Ковальський написав у Твіттері, «що — гомопропаганда на телебаченні вартістю у мільйон доларів — це сором».

Генеральний прокурор та міністр юстиції Польщі Збігнев Зебро написав, що «трапляються різні ситуації, але якщо промоція ЛГБТК на новорічному концерті TVP2 було заздалегідь запланована, це можна вважати скандалом».

Марцін Воргол, один з членів «Права і справедливості», який активно виступає за обмеження прав ЛГБТК-спільноти, написав, що «пропаганда ЛГБТ на TVP2 — це сором, і не новорічний вечір мрій, а новорічний вечір збочень».

Ворголу відповів Will.i.am, зазначивши, що «єднання, толерантність, розуміння, повага, різноманітність та інклюзія — це любов»: «Всі люди рівні й ми маємо практикувати повагу та любов до всіх типів людей на Землі. Я люблю вас і вашу країну».

Раніше на цей концерт на TVP2 запрошували британську співачку, учасницю гурту Spice Girls — Mel C. Однак, фанати розповіли їй, що телеканал зловживає «гомофобними матеріалами» і музикантка відмовилася.

Ведучий концерту Томаш Каммель зазначив, що «всі деталі виступів узгоджувалися на найвищому рівні, зокрема й елементи одягу».

У листопаді 2022 року The Black Eyed Peas випустили свій девʼятий альбом Elevation. У 15 треках гурт поєднав хіп-хоп, латиноамериканську музику, R’n’B, електроніку та треп.

У релізі взяли участь Девід Гетта, Шакіра Ніколь Шерзінгер, J.Rey Soul, Маршал Джефферсон, Анітта та інші.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis