У Києві закривається перший український магазин Zara

Іспанська компанія Inditex, що володіє брендами Zara, Massimo Dutti, Pull&Bear та Bershka, вирішила закрити триповерховий київський магазин Zara на Хрещатику, 23, пише Forbes Україна. Це перший магазин мережі в Україні, який запрацював у 2008 році

За інформацією джерел Forbes в головному офісі Inditex, магазин закривають «з комерційних причин», а не через безпекові питання.

«Це окреме закриття, що чітко відповідає комерційним причинам, як ми робимо на всіх ринках, де працюємо», — пояснив представник Inditex в коментарі.

З приміщення магазина на Хрещатику вже зняли вивіску Zara.

Інші магазини Inditex досі не працюють в Україні з 24 лютого. У Forbes уточнили, що, незважаючи на це, за торговельними точками в українських ТРЦ досі зберігаються орендовані площі. До початку повномасштабної війни в Україні працювало 75 магазинів мережі.

В серпні голова Української ради торгових центрів Максим Гаврюшин розповідав, що магазини мережі Inditex: Zara, Pull & Bear, Bershka, Stradivarius і Massimo Dutti, а також шведської H&M можуть запрацювати у Києві та в містах, поблизу яких не відбувається активних бойових дій, до кінця 2022 року.

В жовтні Inditex продала російський бізнес компанії-партнеру Daher Group, що базується в Об’єднаних Арабських Еміратах. Тепер, за згодою орендодавців, у колишніх приміщеннях їхніх магазинів розміщуватимуться нові бренди під керівництвом Daher Group.

В заяві Inditex наголосила, що угода означає повне припинення їхньої діяльності на території росії. Проте, «якщо в майбутньому Inditex вважатиме, що нові обставини дозволять повернутися брендам групи на цей ринок, Inditex і Daher зможуть співпрацювати через угоду про франшизу».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis